ПУМБ підписав Пакт про сприяння розвитку молоді до 2025 року

ПУМБ став одним із перших українських банків, який підписав Пакт про сприяння розвитку молоді. Документ було підписано спільно з іншими вітчизняними компаніями та освітніми установами. Мета такої програми – забезпечити сприятливі умови для розвитку молоді в Україні, надати їм конкурентні можливості на ринку праці вже одразу після закінчення навчального закладу чи навіть під час навчання. 

Основа зазначеного Пакту полягає в тому, що банки та інші компанії створять молоді сприятливі умови для стажування та навчання майбутній професії. Крім того, зазначена програма націлена на те, щоб посилити співпрацю між бізнесом та сферою освіти, визначивши чітко потреби та можливості обох секторів. 

Представники ПУМБ зазначили, що зараз абсолютно всі банки у світі потребують висококваліфікованого персоналу, який вміє не лише розв’язувати фінансові питання, а й технічні. Банки потребують не вузькопрофільних, а універсальних фахівців, які одночасно компетентні і в економіці, і фінансах, і аналітиці, і навіть інформатиці. І допомогти «створити» саме такого фахівця можуть лише роботодавці, які розуміють як свої власні запити, так і запити конкурентів. 

Зазначимо, що ПУМБ вже не вперше бере активну участь у програмах підготовки молодих кадрів. Так цього року було відкрито Академію Аналітики, в рамках якої навчання змогли пройти тисячі школярів та випускники технікумів. Плюс у тому, що програма була абсолютно безкоштовною. Після закінчення такого пілотного запуску роботу в самому ПУМБ змогли здобути 20 студентів, а ще кілька десятків стали резервом для фінансової установи. І плюс у тому, що 2021 рік став лише стартом із підтримки молоді з боку великих банків. ПУМБ вже заявив про те, що Академія Аналітики на безоплатній основі продовжить свою роботу і у 2022 році. Це дозволить виховувати кадри не лише для самого банку, а й для фінансового сектора. А підписаний Пакт про запровадження стажування для студентів та молодих спеціалістів дозволить розширити таку базу. 

Довідково: банки охоче беруть на роботу молодих фахівців. Так, у самому ПУМБ зараз понад 20% штатного персоналу становлять люди до 25 років. І це ще раз підтверджує концепцію про те, що сучасним роботодавцям легше виховати «свого» працівника з нуля, ніж переучувати висококваліфікованого досвідченого співробітника впродовж певного періоду, витрачаючи на нього кошти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *