Що відбувається з ринком нерухомості в Україні

За останній рік загальне підвищення цін на нерухомість склало 15-16%. І восени така тенденція зберігається через дуже високий сезон та попит, який щорічно з’являється на ринку. Експерти прогнозують, що до кінця року підвищення складе ще 5%, і таким чином з початку року загальна вартість збільшиться на 20% від торішнього цінника. Це стосується саме первинного ринку та об’єктів вторинного ринку, які знаходяться в житлових будинках, збудованих після 2010-2011 роках.

Відмічається той факт, що наявність червоної зони в регіоні та додаткові обмеження ніяким чином вже не впливають на попит. Він є шаленим і набагато більшим, ніж пропозиція. Експерти радять почекати грудня тим, хто прагне купити нерухомість. В цьому місяці сезонно попит зменшується, ціни трошки знижуються.

Стосовно ринку оренди, ситуація трохи протилежна. В цьому році сподіватися на велике зростання не варто. В деяких великих містах вартість оренди навіть зменшилася на 2-3%. А в опалювальний сезон цей цінник може ще зменшитися на декілька позицій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *