Спеціальний підрозділ по захисту інвестицій надав економіці України 9 мільярдів гривень

Нещодавно при Офісі генпрокурора було відкрито спеціалізований підрозділ щодо захисту інвестицій. І це для економіки України додатково надало змогу отримати понад 9 мільярдів гривень. Саме таку суму озвучила Ірина Венедиктова, яка обіймає посаду генерального прокурора. 

Під час свого звітування щодо результатів роботи генерального прокурора вона відзначила, що її діяльність цілком була направлена на підвищення рівня добробуту України. Вона сприяла не лише посиленню правочинності роботи влади та її виконавчих підрозділів, але також посиленню інвестиційного клімату в Україні.

Головною причиною, яка сприяла залученню саме таких сум, вона назвала той факт, що вона максимально активно та відкрито працювала у співпраці з Офісом Президента та іншими підрозділами влади. Це надало змогу оперативно реагувати на факти впливу та тиску на бізнес-структури, а також додатково відстежувати незаконні дії щодо інвесторів, які прагнули б вкласти гроші в  економіку України, але не мають такої змоги внаслідок бюрократичних процесів. 

Було відмічено той факт, що чим ефективніше діє влада і чим більше вона взаємодіє між собою, тим більший рівень захисту відчуває потенційний інвестор. При такому рівні захисту вони більш продуктивно вкладають гроші у свою економіку. Так впродовж останнього року було розглянуло 22 звернень інвесторів, які скаржаться на незаконні дії різних державних структур, з яких наразі вже 9 справ вирішено на користь інвесторів. І всі 9 рішень стали резонансними для історії України.

Відзначимо, що нещодавно змінився алгоритм захисту інвестиційного клімату в Україні. В першу чергу повноваження щодо захисту інвестицій передано в Офіс генпрокурора, який взяв на себе всі функції щодо захисту інтересів інвесторів та бізнесу, який готовий вкладати гроші в українські стартапи. 

Венедиктова відмітила той факт, що, крім того, що в економіку залучено близько 9 мільярдів гривень прямих інвестицій, додатково ще створено понад 10 000 робочих місць, і це теж значна заслуга саме нової системи взаємодії між владою та інвестиційною владою. Крім того, з’явилися нові законопроекти та нормативні акти, які надають можливість розвивати інвестиційний клімат в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *