Топові новин поточного тижня в сфері фінансів та бізнесу

Минулий тиждень був не дуже продуктивним на зміни та нові законопроекти, але деякі з них мають вплив на майбутнє України. А тому поговоримо саме про них.

НБУ не отримує самостійність

Нещодавно Верховна рада України підписала та підтримала законопроект, в якому посилювалася самостійність роботи Національного банку України. Але ніхто не пояснював, які це буде мати наслідки для всього фінансового сектору України. А тому через деякий час все-ж таки був запропонований інший законопроект, який все ж-таки анулював прийнятий раніше нормативний акт. НБУ не отримує більшу самостійність. Саме таке рішення підтримала Верховна Рада.

Ратифіковано законопроект про посилення автомобільних поставок с Білоруссю 

Україна та Білорусь посилять автомобільне сполучення між двома державами в декількох напрямках. Таке пожвавлення буде сприяти як активізації пасажирських перевірок, так і збільшенню вантажних перевезень між двома державами.

Підписано антиолігархічних закон

Президент Володимир Зеленський все ж-таки підписав антиолігархічний закон, направлений на посилення контролю за діяльністю олігархів та недопущенню їх впливу на функціонування народного господарства України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *