Цукерберг тепер не входить до десятки найбагатших людей за версією Forbes

Лише за один день власник компанії Meta, яка відома більшості світової спільноти як бренд Facebook, втратив рекордну суму грошей – 200 млрд доларів. І таким чином відтепер Марк Цукерберг не входить до десятки найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.

200 млрд доларів – це рекордна сума для компанії будь-якого рівня, в тому числі й світового. Особливо гостро цей стан відчувається шляхом того, що таке падіння у 26% від вартості акцій відбулося лише за 1 робочий день. І головна причина такого падіння в тому, що компанія офіційно признала факт того, що вона вперше за свій час існування у квартальному вимірі втратила кількість користувачів. 

З одного боку, незначне зменшення користувачів не могло призвести до таких результатів. Але причина в тому, що Meta визнала: зменшення дуже велике – понад 20% від загальної кількості наявних користувачів вплинуло на кількість реклами та інвесторів. 

Нагадаємо, що минулого року відомий усім бренд Facebook вже заявляв про певні проблеми. Тоді вже відчувалося значне скорочення інвестицій. Обраним шляхом став ребрендинг, який на думку того ж Цукерберга повинен був розв’язати проблему. Facebook перетворився на компанію Meta, але це нічого не змінило.

Звичайно не слід панікувати, все одно компанія Meta залишається достатньо прибутковим інвестиційним активом. За 2021 рік бренд отримав чистого прибутку в розмірі 40 млрд доларів, що є достатньо високим показником. Той же Цукерберг хоча й не входить відтепер до десятки найбагатших людей світу, в рейтинговому списку він все одно на достатньо високій позиції – 12 місце. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *