Українці до цього часу не мають довіри до банківського сегмента послуг

Більша частина українців наразі не довіряють сучасним банкам тою чи іншою мірою. І особливо це стосується комерційних установ, оскільки рівень довіри до державних банків набагато більший. Так, наприклад, 26% опитаних готові довірити свої заощадження саме державним фінансовим установам. І це найбільший показник довіри серед українців. На другому місті респонденти обрали іноземні банки. Їм готові довірити свої заощадження близько 12% опитаних. Найгірша ситуація з вітчизняними фінансовими установами Їм довіряють лише 10%. Всі інші опитані так чи інакше не мають змоги чи об’єктивних причин довіряти банкам.

В результаті опитування українцям надали змогу визначитися: банки для них партнери чи вороги. Й негативним моментом є те, що тільки 23% опитаних серед українців визначили банк як надійного партнера. І ось 42% респондентів вказали на той факт, що вони вважають банки сильним ворогом, який може заподіяти значної шкоди своїм клієнтам. 

Експерти банківського сектору вважають, що саме ці 42% – це цільова аудиторія для банків, які шляхом якості та гарантій зможуть отримати таких людей у якості своїх клієнтів. Люди вважають банки ворогами лише при умові, що вони у своєму житті стикнулися з такими фінансовими установами. Для того, щоб у них сформувалася інша думка, вони повинні отримати альтернативу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *