Як оплатити кредит через IBox

Частіш за все позичальники вибирають виплачувати кредит або через особистий кабінет, або ж через термінал. Більшість МФО співпрацює з терміналами мережі iBox – в них можна погасити кредит без комісії, а гроші будуть перераховані на рахунок компанії досить швидко. 

Переваги погашення позики в терміналі очевидні. Розвинена мережа автоматів дозволяє заплатити за рахунками на будь-якій зупинці або в супермаркеті.

Як оплатити кредит в терміналі:

  1. Знайдіть на карті найближчий термінал IBox. Це можна зробити на офіційному сайті. Однак, навіть і без карти можна знайти такі терміни в магазинах, торгових центрах або офісних будівлях.
  2. У меню оберіть функцію Банківські послуги та натисніть на кнопку.
  3. Знайдіть логотип вашої МФО або скористайтеся пошуком за назвою.
  4. Введіть номер кредитного договору.
  5. Виберіть одну з опцій – «Погасити кредит», або «Продовження договору»
  6. Внесіть необхідну суму.
  7. За необхідності роздрукуйте квитанцію.

Недоліки оплати через термінал

Так, гасити борг через термінал простіше, ніж в касі банку. Однак потрібно пам’ятати про недоліки такого способу. Пам’ятайте, що не всі термінали співпрацюють з МФО, тому можуть знімати комісію до 5% з одного клієнта. Це слід враховувати при погашенні боргу, щоб не виявилось, що клієнт виплатив не всю суму.

Також оплата кредиту через термінал може зашкодити вашій кредитній історії. Термінали пересилають гроші до банку або МФО упродовж 1-3 днів. Частіш за все гроші доходять швидко, але така затримка припустима для роботи з терміналами. Якщо позичальник не врахує цього і внесе чергову виплату в останній день, він може не встигнути заплатити гроші у обумовлений термін. Якщо у фінансової організації немає грейс-періоду, то за ці декілька днів може нараховуватись штраф та пеня. Ми рекомендуємо вносити кошти за декілька днів до закінчення терміну кредитування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *