Загальна кількість активів світу за останні 20 років значно підвищилася

За результатами дослідження було з’ясовано, що наразі в світі знаходиться на багато більше активів, чим 20 років тому. І це стосується як натурального, так і грошового вимірника. Основа причина збільшення такого багатства – це значне зростання цінової позначки на всі види активів. 

Наприклад, в 2000 році цей показник становив 156 трлн. доларів, коли в же в 2021 році показник досяг 514 трлн. доларів. І експерти сходяться в думці, що наразі світ найбагатший, чим коли небудь. І в трійку лідерів за цим показником входить Китай та США, а також Росія. Саме вони мають в своїх активах найбільше нерухомості. Також лідерські позиції очолює Німеччина, Канада, Австралія та Франція.

Загальне зростання нерухомості викликало і той факт, що фактично в світі постійно зростає і рівень ВВП. І це стосується не лише натурального, а й грошового вимірника. Правда, в цьому є і негативний момент: постійне зростання цін на нерухомість призводить не лише до розвитку економіки та збагачення, але й також до криз на ринку. А тому завжди необхідна золота середина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *