Кредит онлайн на 3 роки

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 3 роки. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Якщо гроші потрібні н довгий термін, наприклад, на 3 роки, то людина звичайно буде подавати заявку до банку на отримання кредиту. Але проблема в тому, що наразі банки дуже ретельно перевіряють позичальника. Необхідно мати офіційне працевлаштування, високий рівень заробітної плати, ідеальну кредитну історію. Часто потребують запоруку чи забезпечення. І додатково треба надати великий перелік документів.

Є інший варіант – звернутися до мікрофінансових організацій. Їх на ринку України дуже багато. Не всі вони видають кошти на 36 місяців, але такі варіанти є. Це швидко та ефективно. Відсоток позитивних рішень досягає 98%. І це в рази більше, ніж в банку.

Переваги онлайн позик

Більшість населення звертається до онлайн кредитування з однієї причини – тільки там вони можуть взяти швидко та просто гроші. Незважаючи на те, що МФО – це невеликі організації, вони надають своїм клієнтам безліч переваг. Серед них:

 • швидкість в прийнятті рішення. Фактично, заявка розглядається впродовж 10-15 хвилин, незважаючи на час. Більшість сервісів працює цілодобово. Це обумовлює постійну можливість оформлення позики на картку. Після позитивного рішення МФО перераховує кошти за лічені хвилини.
 • доступність кредиту для більшості населення. Громадяни України мають безліч причин, за якими їм можуть відмовити в наданні кредиту в банку. Наприклад, погана кредитна історія, низький рівень доходу тощо. МФО в будь-якому випадку підтвердить заявку. Вимоги до позичальник мінімальні, як і кількість необхідних документів для підписання договору.
 • вигідні умови кредитування. Безліч МФО пропонують оформити позику під 0% або під 0,01% в день. Це дозволяє брати невелику кількість грошей безкоштовно. Також кошти надаються без будь-яких запорук та додаткових гарантій. Достатньо тільки мати паспорт та банківську картку. Ніяких відмов да додаткових перевірок.

Вся діяльність мікрофінансових компаній регламентується діючим законодавством. Вони проходять перевірки, отримують ліцензію. Саме тому позичальник завжди має змогу оформити юридично чисту операцію. Головне – звертатися за допомогою до перевірених організацій, які працюють на ринку не перший рік.

На яких умовах можна оформити

Серед населення є міф, що сервіси онлайн кредитування пропонують не зовсім вигідні умови кредитування. Але треба розуміти, що самі кредиторі проводять достатньо ризиковані операції. Вони працюють з різними категоріями позичальників. Але при обранні правильного варіанту є можливість взяти кредит під мінімальний процент.

На яких умовах видають займи на картку без відмов та додаткових перевірок:

 • строк кредитування – від 7 днів мінімально. Максимальний період обмовлений умовами конкретної організації. Є пропозиції зі строком кредитування на 3 роки. Перевага в тому, що завжди можна оформити пролонгацію. Немає коштів своєчасно сплатити за кредитом, прости сплачуй відсотки та подовжуй тіло кредиту.
 • сума – від 200 грн. мінімально. На такий ліміт можуть розраховувати нові клієнти, у яких дуже погана КІ та немає постійного доходу. А всі інші можуть максимально отримати до 30 000 грн. Все залежить від того, яким критеріям відповідає позичальник і як часто він користується послугами конкретної організації.
 • відсоткова ставка – від 0,01%. Звернути увагу слід на те, що ставка нараховується за кожен день користування послугою. Якщо позичальник бажає достроково погасити заборгованість, то він платить лише за фактичний строк користування.

І далі представлено приклад з нарахуванням відсоткової ставки в розмірі 0,01% в день на кредит в сумі 1000 грн. на 3 роки або 36 місяців.

Приклад розрахунку:

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 1 000 грн. становить 1 000 * 0,01/100 = 0,1 грн.
 3. Переплата за 1080 днів користування послугою = 0,1 * 1080 днів = 108 грн.
 4.  Загальна сума, яку потрібно повернути через рік = 1 000 + 108 = 10108 грн.

Звичайно, пільгова ставка в 0,01% може бути встановлена не на весь строк кредитування, а тільки на якусь його частину. Але це залежить від конкретних умов.

Що необхідно для отримання коштів

Для того, щоб пройти реєстрацію та надати заявку на отримання онлайн позики, необхідно мати:

 • мобільний телефон;
 • інтернет;
 • електронну пошту;
 • банківську карту.

Зверніть увагу на ті вимоги, які встановлені до кредитних карт. Вона повинна належати позичальнику. Якщо такої картки немає, то тоді треба обирати інший спосіб отримання коштів. Наприклад, на розрахунковий рахунок. Але не треба під час реєстрації вказувати реквізити чужої платіжної картки. Це може стати основної причиною відмови в наданні кредиту.

Які документи необхідні для оформлення:

 1. паспорт громадянина України;
 2. ідентифікаційний код.

Всі інші документи не потрібні. Не важливо, чи має людина постійний дохід та офіційне працевлаштування, чи ні. Наразі ніхто не вимагає від позичальника довідки про доходи, копії трудової книжки чи інших паперів.

Яким вимогам повинен відповідати позичальник

Головне питання, яке стримує позичальників звертатися до кредитних установ, – це перелік вимог, яким потрібно відповідати. У разі з МФО кількість таких критеріїв мінімальна. Серед них:

 • вік – від 18 років. Максимальний вік становить 60-65 років. Але пенсіонери можуть знайти вигідні умови кредитування, де вік позичальника на момент сплати боргу становить 70 років. Головне – це наявність пенсійного посвідчення та отримання самої пенсії. 
 • наявність громадянства України. Особи без громадянства чи іноземці не можуть скористатися фінансовою послугою.
 • наявність постійного доходу. І остання умова фактично всіх лякає. Але не все так погано. Компанія не вимагає від позичальника довідки про доходи чи іншого документа, який підтверджував офіційне працевлаштування. Тому достатньо вказати інформацію про свого роботодавця.

Чи може людина без роботи та постійного офіційного місця роботи отримати гроші? Так, так можливість існує. МФО працюють зі всіма категоріями населення. Саме тому до них звертаються навіть ті, кому відмовили у банках. Наприклад, взяти невелику суму грошей можуть як студенти, так і безробітні, люди з поганою КІ.

Звичайно, чим вище платоспроможність позичальника, тим більше суму він може взяти у якості позики. Але всі ці фактори впливають лише на суму кредиту, а не на можливість його отримання.

FAQ

Як швидко можна отримати гроші? Скільки часу буде розглядатися заявка на отримання онлайн позики?

Гроші можна отримати за 10-15 хвилин від моменту реєстрації до моменту підтвердження кредиту. І перевага в тому, що цей час не залежить від того, в який час подано заявку – вранці, вночі чи ввечері.

Чи може людини з поганою кредитної історією отримати кредит через інтернет на декілька років?

Так, така можливість існує. Головне – подати правдиву заявку, вказавши реальні відомості про себе. Також перший займ на картку потрібно брати в невеликому розмірі.

Чи може людина без офіційної роботи та доходу претендувати на кредит в розмірі 1000 грн.?

Звичайно може. Особливо, якщо позичальник працює десь не офіційно та має певний розмір доходу. В такому випадку система визначить рівень витрат громадянина та без проблем підтвердить заявку.