Кредит онлайн на рік

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 365 днів. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Вирішити свої фінансові труднощі можна за допомогою звернення до кредитної установи. Зараз все більша кількість звичайних людей користується послугою кредитування. Але проблема в тому, що банки, куди звичайно звертається населення, не дуже активно кредитує громадян України. Особливо наразі.

Тому альтернативний варіант – звернутися до мікрофінансових організацій. Вони дозволяють взяти кошти всім, хто забажає. Ніяких обмежень немає, а вимоги мінімальні. І саме це пояснює, чому до 95% заявок, поданих на отримання онлайн позики, отримують позитивне рішення.

Вимоги до позичальника

Головне питання, яке задає більшість потенційних клієнтів, чи зможе саме він отримати кошти. Так, потенційно така змога є у кожного громадянина України, кому виповнилось 18 років.

Перелік вимог наступний:

 • вік  – від 18 років. Є декілька компаній, котрі розпочинають співробітництво  з населенням від 21 року. Максимальний вік в залежності від умов сервісу складає 60-70 років. Є пенсійні пропозиції з низькою відсотковою ставкою;
 • наявність громадянства України. Іноземці та особи без громадянства не можуть скористатися послугою кредитування;
 • наявність постійного доходу для погашення кредитних зобов’язань. 

Щодо останнього пункту, така вимога умовна. Ніхто не потребує від людини надання довідки про доходи чи документи, який фактично підтверджував наявність офіційного працевлаштування. Клієнт просто в анкеті вказує місце своєї роботи та рівень отриманої зарплати. Також ніхто не дзвонить на роботу чи родичам. Система надає кошти без додаткових перевірок.

Хто фактично може скористатися онлайн позикою терміном на 1 рік:

 • безробітні або особи без офіційного працевлаштування;
 • студенти;
 • мами в декретній відпустці;
 • пенсіонери;
 • люди з обмеженими можливостями;
 • громадяни України з поганою кредитною історією.

Кредитна історія для багатьох є тим фактором, на основі котрого вони не можуть оформити кредит в банку. Але сервіси онлайн кредитування – це виключення. Скористатися послугою можуть абсолютно всі. І навіть ті люди, у котрих наразі є проблеми з погашенням інших кредитів.

Необхідний пакет документів

Основна перевага онлайн кредитування – це мінімальний комплект документів, необхідних для отримання коштів.

Які фактично документи потрібні для подачі онлайн заявки:

 • паспорт громадянина України (деякі компанії вимагають фото позичальника з паспортом, для когось достатньо паспортних відомостей або ксерокс документа);
 • ідентифікаційний код.

Все. На цьому фактично перелік документів закінчується. Вам не потрібно надавати довідку про доходи, витяг з трудової книжки, документи, що підтверджують наявність визначеного доходу. Сервіс автоматично через різноманітні бази даних перевіряє позичальника та надає рішення.

Оскільки оформлення дистанційне, додатково для отримання коштів потрібні:

 • мобільний телефон;
 • інтернет;
 • електрона пошта;
 • банківська картка.

І щодо останнього атрибуту, то слід знати: отримання онлайн позики можливе лише на власну банківську картку. Перед тим, як надати кошти, МФО перевірить платіжну картку. Можуть запросити фото з карткою. Причина – безпека самого позичальника. Щоб шахраї не могли скористатися чужими даними та взяти кредит на чуже прізвище.

Яким критеріям потрібна відповідати банківська картка:

 • кінцевий строк дії – не менше ніж через 3 місяці;
 • на рахунку повинно бути 5-10 грн (для перевірки).

Що робити, якщо картки немає? Є декілька варіантів. Наприклад зараз легко можна відкрити віртуальну картку на своє ім’я в будь-якому банку. Також отримання коштів можливе на розрахунковий рахунок.

Якщо не підходить жоден варіант, то тоді потрібно обирати МФО, які маються офіси у населених пунктах. Видача позики буде оффлайн.

Умови кредитування в МФО

Вигідність умов кредитування в тому, що кошти можна отримати на будь-які потреби. Це не цільовий кредит. Також не потрібна запорука та забезпечення. Ніхто не зобов’язує позичальника купувати додатково страхування чи сплачувати перший внесок.

На яких умовах можливо взяти онлайн кредит:

 1. Строк кредитування – від 7 днів до 360 днів. МФО працюють в сегменті короткострокового кредитування. Наприклад, більшість компаній пропонують позику на 30 днів. Але перевага в тому, що завжди можна отримати пролонгацію необмежену кількість разів. Таким чином фактично збільшивши строк погашення.
 2. Сума – від 200 грн. Мінімальний ліміт надають при першому зверненні клієнта, особливо тим ,у кого погана КІ та немає офіційного працевлаштування. Максимальний ліміт – до 30 000 грн. Він доступний для постійних позичальників з гарною КІ.
 3. Відсоткова ставка – від 0,01% за кожен день користування послугою. Перевага в тому, що перший онлайн кредит можна взяти під мінімальний відсоток. 

Як нараховується переплата за виданим онлайн кредитом у сумі 1000 грн.:

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 1 000 грн. становить 1 000 * 0,01/100 = 0,1 грн.
 3. Переплата за 365 днів користування послугою = 0,1 * 365 днів = 36,5.
 4.  Загальна сума, яку потрібно повернути через рік = 1 000 + 36,5 = 10036,5 грн.

Як отримати онлайн кредит

Отримання позики в МФО повністю дистанційне. Перед подачею онлайн заявки треба ретельно вивчити умови кредитування та обрати декілька вигідних варіантів.

Як оформити:

 1. Пройти реєстрацію на офіційному сайті. Для цього позичальник заповнює анкету, де вказує всю інформацію про себе: паспортні та контактні відомості, інформацію про місце роботи, наявність доходу тощо. 
 2. Подати заявку на отримання онлайн кредиту. Після реєстрації клієнт отримує доступ до особистого кабінету на сайті. Там він може контролювати свої рахунки. При поданні заявки особа вказує строк та суму кредиту.
 3. Підписати договір кредитування. Коли статус заявки зміняються на «Схвалено», система надсилає на електрону пошту чи в особистий кабінет договір. В ньому прописані умови кредитування. Задача клієнта – підписати його за допомогою комбінації цифр, відправленої в смс-повідомленні.
 4. Отримати кредит на банківську картку в онлайн форматі. Для цього необхідно зареєструвати картку в системі. Гроші переведуть на рахунок впродовж 15-20 хвилин.

FAQ

Чи може людина з поганою КІ отримати онлайн позику на рік?

Так, людина з поганою КІ має таку змогу. Особливість лише в тому, що перший кредит буде надано в невеликому розмірі.

Доступна послуга онлайн кредитування особам без постійного працевлаштування та доходу?

Так, громадяни України без офіційного працевлаштування можуть подати заявку та отримати позитивне рішення за нею. 

Скільки часу потрібно для оформлення послуги?

МФО кредитують дуже швидко. На реєстрацію та отримання коштів в середньому потрібно 20 хвилин.