Кредит онлайн на 2 роки

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 2 роки. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Кредит на 2 роки / кредит на 720 днів

Якщо ви бажаєте отримати гроші, не виходячи з дому, то онлайн кредитування – це прекрасна альтернатива, яка допомагає вирішити цю проблему. Оформлення позики займає 10-15 хвилин. А подати заявку та отримати грошей можна 24 години на добу. Мікрофінансові компанії, які і надають такі послуги, працюють цілодобово.

Головне зрозуміти, що МФО – це легальні фінансові організації, які спеціалізуються на мікрокредитуванні. Вони готові швидко без додаткових перевірок в автоматичному режимі перерахувати кредит на банківську картку. Можливість мають всі, немає виключення, наприклад, як в банку. Достатньо мати мінімальний комплект документів та пройти додаткову реєстрацію на офіційному сайті. 

Переваги онлайн позик на 2 роки

Одразу слід сказати, що не всі МФО надають кошти на 2 роки. Тому обирати слід ті організації, які працюють на довгостроковій основі. Як варіант, можна обрати компанію, де можна без обмежень оформити пролонгацію. Тоді щомісячно дату платежу можна перенести на іншу дату без штрафних санкцій.

Які переваги отримує клієнт при зверненні до МФО:

 • лояльність та доступність кредитних послуг. Подібні сервіси встановлюють мінімальний перелік вимог, яким потрібно відповідати. Саме тому, подати заявку та отримати кошти може кожна людина. І не важливо є в неї офіційний дохід чи працевлаштування. 
 • вигідність умов кредитування. Ставка нараховується за кожен день користування послугою. Якщо треба довгострокового погасити борг, немає жодних проблем. Позичальник сплачує кошти лише за фактичний час користування послугою. Крім того, перший онлайн кредит на картку терміном на 2 роки можна отримати під 0,01%.
 • оперативність. Сервіси працюють дистанційно в онлайн режимі. Є автоматизовані механізми, які автоматично перевіряють анкету Ніхто не дзвонить, не перевіряє родичів. Все проводиться в автоматичному режимі. Достатньо 10-20 хвилин. За цей же час кошти перерахують на вказану банківську картку.

Основна перевага в тому, що відсоток позитивних рішень складає 95-98%. Це значить, що фактично МФО надають кошти без будь-яких відмов. Достатньо пройти просту реєстрацію та отримати гроші.

Як оформити кредит

Для того, щоб отримати бажану суму коштів, необхідно мати інтернет, мобільний телефон та електрону пошту (якщо немає, краще перед подачею заявки створити її). 

Також необхідна банківська картка. Вона повинна належати позичальнику. Видача грошей на картки, які не належать фізичній особі, не можлива. Це суперечить діючим нормам законодавства.

Розпочинати оформлення треба з ретельного вивчення умов. Вибір треба робити на користь декількох організацій. В такому випадку при відмові в одній компанії, є можливість звернутися до іншої.

Як правильно оформити позику на 2 роки в онлайн режимі:

 1. На офіційному сайті пройти реєстрацію. Для цього заповнюється анкета. Головне – правдиво вказувати всі дані, не допускати помилок. Інакше анкета може автоматично буде відхилена. Підтвердити вказаний номер телефона. Система повинна переконатися, що номер належить позичальнику. Для  цього вводиться комбінація цифр, як відправлена на телефон.
 2. Через особистий кабінет подати заявку. При першому зверненні як правило подача заявки та реєстрація відбувається одночасно. Але можуть бути відмінності. Людина самостійно вказує той строк і суму, яку вона бажає отримати.
 3. Отримати позитивне рішення. Вона надійде у вигляді смс-повідомлення. Також статус заявки завжди доступний в особистому профілі позичальника на сайті. 
 4. Зареєструвати банківську картку. Підтвердити належність її до позичальника. Є сервіси, які можуть запросити фото клієнт з банківською карткою чи паспортом.
 5. Отримати кошти на картку або розрахунковий рахунок впродовж 15-20 хвилин.

Треба розуміти: клієнт може в заявці вказати одну суму, а фактично підтвердять іншу. Це нормальна практика для МФО. Також заявку можуть автоматично відхилити, якщо допущена помилка або вказана велика сума позики. Тоді треб виправити помилки та вказати меншу величину кредиту. 

Умови кредитування

Відсоткова ставка в МФО вище, ніж в банку. Це розуміє більшість громадян, які користувалися подібними сервісами. Але перевага в тому, що перший кредит можливо отримати під 0% без відмов та додаткових перевірок. Є мінімальна ставка за акційними умовами – від 0,01% в день.

Як це виглядає на практиці при оформленні позики на 720 днів:

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 1 000 грн. становить 1 000 * 0,01/100 = 0,1 грн.
 3. Переплата за 720 днів користування послугою = 0,1 * 720 днів = 72 грн.
 4.  Загальна сума, яку потрібно повернути через рік = 1 000 + 72 = 10072 грн.

Звичайно, не всі компанії зможуть встановити знижений відсоток на весь строк кредитування. Може бути ситуація, коли ставку в 0% встановлять на перший місяць. А з 2-го місяця буде діяти звичайна ставка. На це треба звертати увагу.

Хто має змогу отримати онлайн позику

Вимоги до позичальника – це головна перевага таких сервісів. Буквально скористатися послугою можуть всі – від студента до пенсіонера. Немає жодних обмежень. Наприклад, кредити надаються навіть людям з дуже поганою кредитною історією.

Яким вимогам потрібно відповідати:

 • вік – від 18 років. В деяких компаніяї обмеження становить 21 рік. Максимальний вік – до 60-65 років. Є і пенсійні програми, де вік позичальника може досягати 70 років на момент сплати боргу.
 • громадянство України. Послуга доступна лише громадянам, іноземці оформити таку послугу не мають змоги.
 • постійний дохід. Наявність доходу не потрібно підтверджувати документами. Достатньо вказати таку інформацію в анкеті.

Багатьох цікавить факт того, а на що тоді впливає працевлаштування, соціальний статус, кредитна історія тощо. Ці фактори впливають на ту суму кредиту, яку компанія зможе підтвердити при першому зверненні клієнта. На саму змогу взяти кошти це не впливає.

Які документи необхідні

Для подання заявки та отримання грошей необхідні лише паспорт та ідентифікаційний код. Додаткові папери, в тому числі довідка про доходи, для позичальника не потрібна.

 

FAQ

Що робити, якщо немає коштів сплачувати онлайн позику?

В такому випадку головне – це не допустити порушення строків погашення. Необхідно до дати внесення платежу оформити пролонгацію. В такому випадку штрафні санкції не будуть нараховуватися.

Чи може пенсіонер скористатися кредитною пропозицією на 2 роки?

Так, пенсіонер може оформити онлайн позику на будь-який термін. Головне – це вікове обмеження, вік – не більше 65-70 років в залежності від конкретних умов.

Якщо в банку відмовили в надання кредиту, чи відмовлять в МФО?

Ні, МФО працює з будь-якими категоріями позичальників. Відмова банку немає значення.

Скільки часу розглядається подана заявка?

Середній термін вивчення заявки – 10-15 хвилин. Є сервіси, де анкети вивчаються автоматично. Клієнт отримує рішення за 1 хвилину без додаткових перевірок.