Кредит на 14 днів

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 14 днів. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Якщо гроші потрібні на невеликий термін, то найкращий варіант вирішення потреби – це звернутися до мікрофінансових організацій. Перевага в тому, що вони видають невеликі суми на короткий термін. І це одна з головних відмінностей саме таких компаній. Наприклад, взяти гроші на два тижні в банку буде складно.

Крім того, МФО – це організації, які працюють з великим колом позичальників. Оформити позику онлайн можуть люди без довідки про доходи та з поганою кредитною історією. Можливість отримання позитивного рішення за заявкою на кредит складає 95-98%.

Умови кредитування

МФО працюють в сегменті онлайн кредитування. Встановлені ліміти звичайно менше, ніж в банку. Наприклад, максимальна сума для сервісу кредитування складає 25-30 тис. грн. Але основна перевага в тому, що навіть невелику кількість грошей може отримати кожен.

На яких умовах можна отримати онлайн кредит на банківську картку:

 • Строк кредитування – 7-14 днів та більше. Є можливість завжди відтермінувати строк погашення, оформивши додатково функцію пролонгації. Така опція пропонується більшістю організацій.
 • Сума – від 200 грн. мінімально. Максимальний ліміт залежить від умов. Як правило, не більше 25-30 тис. грн. Але треба розуміти, що при першому зверненні сервіс не видає таку позику. 
 • Відсоткова ставка – від 0,01% на перший кредит до 2% на наступні позики з наданням додаткових знижок на кожен кредит.

Не всі позичальники розуміють, як працюють МФО. Наприклад, в банку відсоткова ставка вказується за рік. Тут ставка нараховується щоденно, що надає можливість сплачувати кошти лише за фактичний строк користування позикою. Немає обмежень щодо можливості дострокового погашення боргу.

І далі представлено приклад розрахунку переплати на перший кредит строком на 2 тижні: 

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 10 000 грн. становить 10 000 * 0,01/100 = 1 грн.
 3. Переплата за 14 днів користування послугою = 1 * 14 днів = 14 грн;
 4. Загальна сума, яку потрібно повернути через 14 днів = 10 000 + 14 = 10014 грн.

Як видно з прикладу переплата мінімальна. Тому треба звертатися для оформлення кредиту на картку в ті МФО, в яких ви ще оформляли послугу.

Всі кредити видаються автоматично без перевірки та додаткових дзвінків. Перевага в тому, що заявка розглядається 10-15 хвилин цілодобово. Не треба нікуди йти до відділення. Весь процес повністю дистанційний.

Не потрібно запоруки, забезпечення, додаткових сплат чи страхування. Всі умови достатньо прості та прийнятні для населення. 

Які документи необхідні

Для того, щоб оформити онлайн займ на картку терміном на 2 тижні необхідно мати:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Якщо заявку подає людина пенсійного віку, то додатково можуть запросити пенсійне посвідчення. Ніяких довідок про доходи, витягів з трудової книжки та додаткових паперів щодо офіційного працевлаштування не потрібно.

Більшість МФО видають позику в онлайн форматі. Перераховують гроші на банківську картку. Тому така власна картка повинна бути у того, хто подає заявку. Якщо картки немає, то можливо перерахування грошей на банківський рахунок. І лише у разі виключення отримати позику можливо у відділені МФО (якщо вони є у вашому населеному пункті).

Вимоги до позичальників

Основна причина, чому населення звертається до сервісів онлайн позик, – це доступність. Вимоги до позичальників мінімальні, а тому отримати гроші може кожний:

 • студент;
 • безробітний;
 • мама в декреті;
 • людина без офіційного працевлаштування чи з низькою заробітною платою;
 • громадяни з поганою кредитною історією та несплаченими кредитами, оформленими у банку.

Фактично, перелік вимог до позичальників наступний:

 • вік – від 18 років. Граничний вік – до 65 – 70 років в залежності від обраної компанії;
 • наявність постійного доходу, не обов’язково офіційного. Компанія враховує всі види доходу – від підробітку до матеріальної допомоги родичів;
 • громадянство України.

Послуга не доступна для людей без громадянства чи іноземців, для тих, у кого відсутній паспорт.

Щодо рівня доходу, офіційного працевлаштування та рівня кредитної історії. Ці фактори обумовлюють суму, яку зможе отримати позичальник при першому зверненні. Але це не впливає на саму можливість отримання коштів. Просто в перший раз Вам можуть підтвердити кредит на невелику суму.

Як оформити позику на 14 днів

Щоб оформити позику на 14 днів, необхідно мати:

 • інтернет;
 • мобільний телефон;
 • електронну пошту;
 • банківську картку.

Перед тим, як подавати заявку, рекомендується ретельно вивчити умови кредитування. Обирати треба декілька організацій, щоб при відмові від однієї, була можливість звернення до іншої. Кращий варіант – обирати ті сервіси, які пропонують на перший онлайн кредит ставку 0,01% в день. Так можна скористатися вигідною пропозицією.

Як оформити позику:

 1. На офіційному сайті пройти реєстрацію. Для цього необхідно мати паспорт. В анкеті вказуються паспортні та контактні дані. Далі вказаний номер телефону підтверджується за допомогою смс-повідомлення. 
 2. Подати онлайн заявку на отримання першого кредиту. Позичальник самостійно обирає, яку суму на який строк він бажає отримати. Але треба розуміти, що МФО може підтвердити видачу кредиту на меншу суму, ніж вказано в заявці.
 3. Отримати позитивне рішення щодо поданої заявки. Час на розгляд – до 15 хвили в цілодобовому режимі. Але можливі затримки при завантаженні системи. Перевага в тому, що співробітники МФО не дзвонять клієнтам, їх родичам. Більшість анкет підтверджуються автоматично без додаткових перевірок.
 4. Підписати договір кредитування. Він підписується в електронному форматі. І перевага в тому, що такий документ фіксує права та зобов’язання сторін. Якщо організація не пропонує підписати такий документ, то від пропозиції слід відмовитися.
 5. Отримати кошти на вказану при реєстрації банківську картку чи розрахунковий рахунок.

FAQ

Чи можливо отримати позику при поганій кредитній історії?

Так, отримання кредиту можливе для громадян України, які мають погану кредитну історію. Але першу заявку рекомендується подавати на невелику суму – до 1000 грн. При її погашенні, ліміт можна збільшувати.

Може людина, яка працює неофіційно, скористатися онлайн кредитом?

Так, компанія не потребує від позичальника довідку про доходи. Крім того, людина може в анкеті вказувати всі види доходу, які вона отримує не офіційно. І навіть люди без наявного доходу отримують кошти.

Що робити, якщо немає грошей для погашення боргу?

Треба обов’язково оформити пролонгацію. Для цього важливо платити лише нараховані відсотки, вони мінімальні, а тіло кредиту пролонгувати для погашення. Так можливо вирішити питання без нарахування штрафних санкцій.