Кредит онлайн на 45 днів

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 45 днів. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Є люди, котрим гроші потрібні на невеликий термін, – 30-45 днів. Взяти кошти на такий період в банку неможливо. Вони співпрацюють з тими клієнтами, хто прагне взяти гроші на один – декілька років.

Плюс, банки видають кошти на конкретні потреби. Це може бути освіта, відпочинок, купівля техніки. Саме тому отримати гроші для вирішення своїх фінансових потреб складно.

Виникає справедливе питання, а де взяти гроші на 45 днів та з додатковою змогою змінити строк кредитування за потребою? Вихід лише один – в мікрофінансових компаніях, де діють прийнятні для людей умови.

Умови кредитування 

Головна перевага МФО – це доступність кредитних послуг. Взяти кошти для вирішення своїх потреб може кожний громадянин України, якому виповнилось 18 років (в деяких організаціях мінімальний вік – від 21 року).

На яких умовах видають онлайн кредити:

 • Мінімальна сума – від 500 грн. Максимальний ліміт – до 30 000 грн., але такі гроші видають лише постійним клієнтам з офіційним рівнем доходу.
 • Відсоткова ставка – від 0,01% до 2% в день. Все залежить від конкретних умов компанії.
 • Строк кредитування – від 30 до 45 днів.

Відсоткова ставка нараховується за кожень день користування послугою. Це значить, що при довгостроковому погашенні клієнт платить лише за фактичний період користування позикою. Перевага в тому, що нові позичальники мають змогу отримати онлайн кредит під 0%. Для розширення бази клієнтів МФО пропонують першу позику отримати безкоштовно.

Строк кредитування залежить від конкретних умов компанії. Він може бути 21, 30, 45, 60 днів. Але більшість сервісів пропонують послугу пролонгації. Це значить, що при відсутності змоги в строк сплатити заборгованість, клієнт може відтермінувати дату платежу. Головне – в строк сплатити нараховані відсотки.

Додаткові умови:

 • без першого внеску;
 • страхування;
 • прихованих комісій.

Позичальнику необхідно обрати вигідні умови кредитування. Також увагу потрібно звернути на ті організації, які пропонують прийнятні умови. Наприклад, якщо у Вас погана кредитна історія, то обирайте МФО, які працюють з такою категорією людей.

Основні переваги онлайн кредитів

Є людини, які дуже скептично відносяться до сервісів онлайн кредитування. Вони вважають, що є лише один варіант, де взяти кошти. І це банки.

Але треба пам’ятати, що банки вимагають великий перелік документів, відповідність великому списку вимог. Наразі не всі можуть скористатися такою пропозицією.

В чому основні переваги МФО:

 • лояльна політика кредитування. Вони встановлюють мінімальний список вимог, яким необхідно відповідати. Таким чином, звичайні люди без доходу, офіційного працевлаштування можуть взяти онлайн кредит.
 • мінімальний перелік документів, необхідних для оформлення. Щоб отримати кошти, необхідний лише паспорт, ідентифікаційний код. Ніхто не просить надати трудову книжку або довідко про офіційний рівень доходу.
 • повне дистанційне оформлення. Кредит перераховується на картку. Не потрібно йти до офісу. Сервіси працюють 24 години на добу. Подати заявку на отримання коштів можливо в будь-який час.
 • великий відсоток позитивних рішень. МФО готові кредитувати більш ніж 95% відсотків тих, хто звертається до них за допомогою. 

Саме тому, не потрібно боятися сервісів онлайн кредитування. Для того, щоб надавати послуги населенню, вони проходять офіційну реєстрацію та отримують ліцензію. Між позичальником та кредитором підписується договір про співпрацю, в якому фіксуються права та обов’язки сторін.

Як отримати кошти на картку

Основний варіант отримання коштів – на банківську картку. Це найбільш простий та популярний варіант отримання онлайн кредиту на 45 днів. До банківської картки висувають ряд вимог:

 • вона повинна належати позичальнику;
 • на рахунку картки потрібно бути 5-10 грн. (для верифікації);
 • до кінця дії картки повинно залишатися не менше 2-3 місяців.

Можуть виникнути ситуації, коли у позичальника відсутня картка. Тоді необхідно обирати інший спосіб отримати гроші. Наприклад, на розрахунковий рахунок у банку.

Оформлення виглядає таким чином:

 1. Вибір сервісу онлайн кредитування. Рекомендується одразу обирати декілька варіантів. 
 2. Реєстрація на офіційному сайті МФО. Для цього потрібен інтернет, мобільний телефон та електрона адреса. Вказані дані підтверджуються за допомогою смс-повідомлення. Після цього у позичальника відкривається доступ до особистого кабінету клієнта.
 3. Подача онлайн заявки на отримання коштів. В заявці вказується бажана сума та строк. Як правило, при першому зверненні реєстрація та подача заявки відбувається одночасно.
 4. Підписання договору онлайн кредитування. Документ направляється за електронною поштою, вказаній в анкеті. 
 5. Отримання коштів обраним способом. Як правило, на перерахування коштів необхідно 10-15 хвилин.

Після отримання коштів позичальник повинен сплачувати нараховані платежі згідно графіку. Але при відсутності грошей, він завжди може оформити пролонгацію і відтермінувати дату погашення. Тільки так можна захистити себе від штрафів та пені.