Кредит на 4 місяці

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 4 місяця. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

У людини може бути багато причин, чому їй потрібні кошти – від необхідності придбати необхідні товари до сплати комунальних послуг, відпустки тощо. Можна піти у банк та подати заявку на кредит. Але треба розуміти, що це буде не швидко. І ніхто не гарантує, що після 5 днів розгляду заявки, кредит буде підтверджено.

Кращий варіант – звернутися до мікрофінансових організацій. Вони розглядають анкету клієнта впродовж 10-15 хвилин. Додатково вимагають мінімальний комплект паперів та відповідність вимогам. Наприклад, якщо в банку вам відмовили в наданні позики, то тут можна без проблем отримати кредит на картку строком на 4 місяці.

Особливості мікрокредитування

Є люди, які до сих пір дуже прискіпливо та упереджено ставляться до мікрозаймів. Вони вважають, що тут не вигідні умови кредитування та шахрайські принципи оформлення. Але час таких МФО давно минув.

На ринку Україні наразі представлені компанії з гарною діловою репутацією та локальною політикою кредитування. Вони мають всі дозвільні документи, пройшли реєстрацію та ліцензування. Їх діяльність відповідає чинному законодавству України. Додатково вони пропонують швидко вирішити свою фінансові труднощі.

Особливості отримання онлайн позики на 14 днів:

 • Гроші видаються на різноманітні потреби. Немає значення, на що клієнт бере кредит – на купівлю техніки чи на оплату медичних послуг. ніхто не вимагає документів про раціональне використання позики.
 • Не потрібна запорука чи забезпечення. Всі кредити видаються лише по паспорту. МФО не вимагають від людей додаткових гарантій, в тому числі оформлення страховки.
 • Повне дистанційне оформлення. Отримати кошти можна в будь-якому куточку України. Не важливо, де розміщено ваш населений пункт. Заявка на отримання кредиту подається онлайн. Позика видається онлайн на картку.
 • Великий відсоток позитивних рішень. Він складає 95-97%. Кредити надаються без відмов та додаткових перевірок, дзвінків. І це головна відмінність від банківського кредитування.
 • Оперативність. Вирішити фінансові складнощі можна за 10-20 хвилин, враховуючи час на оформлення. МФО працюють цілодобово, тому видача коштів можлива в будь-який час.

Все це обумовлює той факт, чому все більша кількість громадян звертається до сервісів онлайн кредитування, а не в банки.

Хто може скористатися послугою

Позика видається громадянам України, які досягли 18 років. Це головна умова. Такі люди зможуть 100% отримати невеликий кредит. Додатково компанії можуть встановити такі критерії:

 • постійне місце проживання в регіоні, де є відділення МФО. Як правило, така умова актуальна для організацій, які видають кошти не тільки на картку, але також на руки у готівковій формі;
 • постійний дохід. Наявність офіційного працевлаштування надає змогу одразу отримати не 1000 грн., наприклад як для людей з поганою КІ, а 10-15 тис. грн. 

Оскільки багато людей працюють без офіційного працевлаштування, то МФО надають кошти навіть безробітним. Ніхто не вимагає довідку про доходи чи документ, який підтверджує працевлаштування.

Щодо кредитної історії, то вона впливає лише на суму, яку може взяти клієнт при першому зверненні. Наприклад, при наявності великої кількості не сплачених кредитів пропонують взяти декілька тисяч гривень. І тільки потім збільшать ліміт.

Для оформлення онлайн позики на картку та підписання договору кредитування, Вам потрібні:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • власна банківська картка;
 • мобільний телефон;
 • електронна пошта.

Цього достатньо для того, щоб сервіс схвалив вашу заявку та підтвердив видачу коштів.

Умови та розмір переплати

Є міф про те, що умови за мікрокредитами не вигідні. Звичайно, МФО – це організації, які виключно надають кредитні позики. Тому вони встановлюють більш високі ставки. Але перевага в тому, що кожен громадянин України перший онлайн кредит може оформити під 0 або 0,01%. Переплата буде мінімальною.

Як це працює, приклад:

 • Кредит у розмірі 5 000 грн. під відсоткову ставку 0,01% в день (умова у разі звернення до МФО, який пропонує акційні ставки для нових клієнтів);
 • Переплата за кожен день користування послугою складає 5000 * 0,01/100 = 0,5 грн.
 • Переплата за 120 днів складе 0,5*120 = 60 грн.;
 • вся сума до повернення становить 5000 + 60 = 5060 грн.

Крім того, позичальник завжди має змогу достроково сплати борг без штрафних санкцій. Оскільки відсотки нараховується щоденно, то немає ніяких проблем. Відмінний варіант для економії.

Додаткові умови:

 • Сума – до 30 000 грн., це максимальний ліміт. Мінімальна сума – 200-500 грн. І для нових клієнтів, які мають проблеми з КІ і в них немає постійного доходу, при першому зверненні підтвердять саме такий варіант.
 • Строк – від 7 днів. МФО кредитують на короткостроковій основі – до 30 днів. І лише невелика кількість компаній готові надавати кошти строком на 4 місяці та більше.

Якщо ви обираєте акційну пропозицію, обов’язково зверніть увагу на строк дії зниженої ставки. Не всі МФО готові встановлювати 0,01% на весь строк кредитування.

Процес оформлення: алгоритм дій

Перед тим, як подати заявку, треба вивчити умови оформлення онлайн позик. Вони можуть суттєво відрізнятися. Обрати варто декілька варіантів, які відповідають умовам пошуку. Наприклад, позика без переплати, без відмов, з поганою КІ тощо.

Якщо умови підходять, то тоді подальша співпраця проводиться через офіційний сайт організації. Надавати всі дані треба тільки на офіційних ресурсах конкретної компанії.

Алгоритм дій:

 1. Пройти реєстрацію на сайті. Ця дія проводиться 1 раз при первинному зверненні клієнта. На сайті є розгорнута анкета, де людина вказує паспортні дані, контактний телефон, адресу, місце роботи тощо. Головне  – надавати лише правдиву та актуальну інформацію.
 2. Підтвердити реєстрацію за допомогою смс-повідомлення. Сервіс автоматично відправляє його на телефон. Отримати доступ за номером телефону в особистий кабінет клієнта.
 3. Верифікувати банківську картку. Система перевіряє дані картки. Необхідно підтвердити, що платіжний засіб належить саме позичальнику.
 4. Підписати договір кредитування. Це обов’язкова дія, оскільки вона захищає права позичальника. Додатково в документі прописуються всі умови кредитування.
 5. Отримати кошти на банківську картку.

Головне – після оформлення своєчасно сплачувати кошти. Якщо грошей немає, то краще оформити додатково пролонгацію. Інакше можуть бути нараховані штрафні санкції.

FAQ

Чи можуть відмовити в наданні кредиту. Що робити в такому разі?

Можливість відхилення заявки мінімальна. Якщо ж ви отримали відмову, то треба перевірити анкету, виправити помилки в анкеті, якщо вони є, та відправити заявку повторно. Також можна зменшити в заявці суму кредиту.

Чи можливо отримати онлайн позику студенту чи людині без працевлаштування?

Так, можливо. МФО активно співпрацює з такою категорією населення. При першому зверненні сума кредиту може бути мінімальною.

Якщо немає власної банківської картки, чи можна отримати позику онлайн?

Так, є безліч сервісів онлайн кредитування, які перераховують кошти на банківський рахунок. Також є можливість отримання коштів в готівковій формі у відділеннях МФО.