Кредит на 6 місяців

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит півроку. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Сервіси онлайн кредитування стали дуже популярні серед населення. Це пояснюється багатьма причинами. Основна з них – це можливість при наявності мінімального комплекту паперів швидко отримати необхідну суму коштів.

Але мікрофінансові організації працюють на короткостроковій основі. Отримати онлайн позику можливо на 30-45 днів з можливістю пролонгації. І лише невелика кількість компаній надають можливість взяти кредит на півроку. Тому треба уважно підбирати варіанти для отримання такої пропозиції.

Як отримати онлайн кредит на 180 днів

Оформлення позики – дистанційне. Вам не потрібно шукати найближче відділення установи та чекати в черзі, поки співробітник оформить заявку. Все проходить швидко за 15 хвилин. Клієнт самостійно заповнює анкету та заявку.

Що потрібно для отримання грошей на півроку:

 • інтернет;
 • мобільний телефон;
 • електронна пошта;
 • банківська картка.

Розпочинати потрібно не з подачі заявки, а з вивчення умов кредитування. Є компанії, які пропонують отримати кошти під 0%, безкоштовно. Є організації, які для нових клієнтів встановлюють мінімальний відсоток – 0,01% в день. Рекомендується обирати саме такі сервіси. 

Свій вибір слід зупиняти на декількох МФО. Особливо це стосується людей, які мають погану КІ або в них немає офіційного працевлаштування. Тоді в разі відмови одного сервісу, буде можливість подати анкету до другої організації.

Як правильно оформити позику:

 1. Перейти на офіційний сайт обраної організації. Пройти розгорнуту реєстрацію. В анкеті важливо вказувати правдиві відомості. Це збільшить можливість отримання позитивного рішення.
 2. Підтвердити реєстрацію за допомогою мобільного телефону. На телефон прийде у вигляді смс-повідомлення комбінація цифр, яку потрібно використовувати. 
 3. Здійснити вхід до особистого кабінету. Заявку краще подавати саме через особистий профіль клієнта. В заявці обрати необхідний строк та суму кредиту. Рекомендується при першому зверненні обирати невеликий розмір позики, особливо це стосується громадян з поганою КІ.
 4. Отримати позитивне рішення щодо заявки. Статус заявки завжди доступний в кабінеті. Ніхто не буде додатково перевіряти клієнта. Отримання рішення здійснюється без відмов та додаткових дзвінків. 
 5. Підписати договір кредитування. Він надсилається на електрону пошту і підписується за допомогою цифрової ідентифікації. 
 6. Отримати кошти на банківську картку. У разі відсутності – на розрахунковий рахунок.

Весь процес займає 10-20 хвилин в залежності від завантаження системи. Перевага в тому, що більшість МФО працюють цілодобово. Тому клієнт має змогу подати заявку в будь який час.

Умови кредитування

Умови кредитування в МФО відрізняються від умов, встановлених в банку. Наприклад онлайн позики надаються:

 • без запоруки та забезпечення;
 • без сплати першого внеску та оформлення страховки;
 • на будь які потреби без підтвердження того, куди витрачені кошти.

Основна особливість в тому, що відсоткова ставка нараховується за кожен день користування послугою. Це зручно, оскільки при достроковій сплаті боргу позичальник сплачує гроші тільки за фактичний час користування позикою.

Існує міф, що МФО пропонують великі ставки. Але треб знати, що перший кредит можливо отримати під 0 відсотків або під ставку в 0,01% в день. Навіть при довгостроковому кредитуванні переплата буде мінімальною.

Приклад розрахунку загальної переплати за онлайн позикою строком на 180 днів: 

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 10 000 грн. становить 10 000 * 0,01/100 = 1 грн.
 3. Переплата за 180 днів користування послугою = 1 * 180 днів = 180 грн. 
 4. Загальна сума, яку потрібно повернути через 180 днів = 10 000 + 180 = 10180 грн.

Як видно із розрахунку, за 180 днів користування кредитними коштами клієнт сплатить лише 180 грн. І це дуже вигідний варіант. І приклад розрахований на сумі в 10 000 грн. Якщо  ж сума менше, наприклад, 1000 грн., то переплата взагалі становить 18 грн.

Інші умови отримання:

 1. Доступний ліміт  – від 500 грн. Є компанії, де мінімальна сума становить 200 грн. Максимальна сума, котру можна отримати, – в середньому складає 30 000 грн. Але треба розуміти: одразу взяти 20-25 тис. грн. і більше буде складно для людей, у котрих немає постійного доходу чи погана КІ. Краще подавати заявку на невелику суму.
 2. Строк – від 7 днів. Максимальний період обумовлений конкретними умовами. Це може бути і 30 днів, и 180 днів, і більше. Перевага в тому, що завжди можна скористатися послугою пролонгації. Немає коштів сплатити платіж, можливо легко отримати подовження.

Хто може отримати кошти

Заявку подати на отримання онлайн кредиту може кожна людина. Вона повинна відповідати мінімальним вимогам:

 • вік – від 18 років. Максимальний вік – до 65-70 років в залежності від конкретної компанії;
 • наявність громадянства України;
 • наявність постійного доходу. 

Останній критерій багатьох людей відлякує. Але ця вимога встановлена умовна. Ніхто не вимагає надання довідки про доходи, як і іншого документа про офіційне працевлаштування. В заявці вказується приблизний рівень доходу, враховуючи також і додаткові надходження. 

Кредитна історія – це важливий критерій. Наприклад, в банку неможливо отримати кредит з поганою КІ. Але при онлайн кредитуванні такий показник не зменшує можливість отримання позитивного рішення. Такий показник впливає лише на розмір схваленого кредиту.

FAQ

Чи може пенсіонер віком 66 років отримати кредит строком на 6 місяців на вигідних умовах кредитування?

Так, безліч компаній співпрацюють з пенсіонерами. Є спеціальні пільгові умови надання позик. При оформленні необхідно мати пенсійне посвідчення.

Чи може людина з поганою кредитною історією та відсутнім офіційним доходу отримати онлайн кредит?

Звичайно, так можливість є. МФО надають кредити людям з поганою КІ. Але при поданні заявки необхідно вказувати невелику суму. Отримати одразу кредит на 10-30 тис. грн. при такій ситуації неможливо?

Що робити, якщо немає власної банківської картки. Як у такому випадку отримати позику?

В такому випадку кращий варіант – обрати ті організації, які готові перерахувати кошти на банківський рахунок. Наприклад, можна отримати онлайн позику на пенсійний рахунок, рахунок для отримання соціальних виплат. Якщо ж немає і відкритого рахунку, то тоді треба обирати варіант з наявними відділеннями в населеному пункті, де ви мешкаєте.

Що робити, якщо заявка відхилена?

В такому випадку уважно перевірте коректність даних, вказаних в анкеті. Часто позичальнику допускають помилку в заявці і система автоматично відхиляє її. В такому випадку достатньо виправити помилку та подати анкету повторно.