Кредит на 4 роки

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 3 роки. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Якщо швидко потрібні гроші на декілька років, то можна взяти їх у кредит. Можна подати заявку до банку, але для цього необхідно мати офіційне працевлаштування та достатньо високий рівень доходу. Нажаль, банки все більш прискіпливо відносяться до позичальників. І схвалюють лише 30% всіх заявок.

Є другий варіант – звернутися за фінансовою допомогою в мікрофінансову організацію, МФО. Тут встановлено мінімальний перелік документів та вимагають лише декілька документів під час підписання кредитного договору. І саме це обумовлює популярність мікрозаймів. Гроші надаються без додаткових перевірок та дзвінків.

Особливості мікрокредитів на картку

Гроші на банківську картку видають на будь-які потреби. Не важливо, куди будуть витрачені кошти. Ніхто не вимагає від людей документів, які підтверджують цільове використання коштів. 

Подаючи заявку на отримання онлайн позики на картку потенційний позичальник повинен знати особливості таких продуктів:

 • відсоткова ставка нараховується за кожен день користування послугою. Це значить, що при довгостроковому погашенні клієнт має змогу заплатити борг лише за той час, котрий він фактично користувався послугою. 
 • онлайн оформлення. Процес отримання кредиту повністю дистанційний. Це значить, що позичальнику не потрібно кудись йти до відділення та чекати у черзі. Достатньо мати інтернет та мобільний телефон. Гроші перераховують на банківську картку або розрахунковий рахунок.
 • швидкість надання послуги. Термін розгляду заявки в банку від 1 до 5 робочих днів. В даному випадку анкета розглядається декілька хвилин. За 5 хвилин ви пройдете реєстрацію та отримаєте рішення. Крім того, сервіси працюють в цілодобовому режимі. Таким чином вирішити фінансові проблеми можна в будь-яку пору року.
 • доступність та лояльність при визначенні кола клієнтів. Вимоги до позичальника мінімальні. Тому скористатися фінансовою підтримкою можуть люди з поганою кредитною історією чи без роботи. 

Всі ці особливості говорять про переваги для позичальника. Правда треба пам’ятати: головне звертатися до перевіреного МФО, який працює не перший рік. Обирайте ті компанії, які мають гарну ділову репутацію та пропонують підписати з ними кредитний договір. Лише так ви можете захистити себе від шахрайства.

На яких умовах надають кредити

Гроші надають без додаткового забезпечення чи запоруки. Немає також страхування чи необхідності сплачувати перший внесок. Все просто та легко. 

Звичайно, кожна організація встановлює свої умови кредитування. Але в більшості організацій вони схожі. На яких умовах можна взяти позику на 48 місяців:

 • строк кредитування – від 7 днів мінімум. Максимальний строк обумовлений конкретними умовами, які обирає позичальник. Наприклад, тільки невелика кількість МФО готові надати гроші на декілька років. Але тут є нюанс: в кожній організації є функція пролонгації. За її допомогою можна відтермінувати дату внесення щомісячного платежу. І скористатися опцією можна необмежену кількість разів. 
 • ліміт – від 200 грн. Рекомендується особам з поганою КІ та без працевлаштування першу заявку подавати саме на таку суму. В інакшому випадку в наданні кредиту на картку можуть відмовити. Максимальний ліміт – 25-30 000 грн. 
 • відсоткова ставка встановлюється для всіх позичальників однаково. Але, для нових клієнтів багато МФО пропонують акційні умови оформлення – від 0% в день або 0,01% в день. І це дозволяє отримати гроші з мінімальною переплатою.

Щоб було більш зрозуміло, як працюють ці умови, представимо приклад на кредит в 1000 грн. 

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 1 000 грн. становить 1 000 * 0,01/100 = 0,1 грн.
 3. Переплата за 48 місяців або 48*30=1440 днів користування послугою = 0,1 * 1440 днів = 144 грн.
 4.  Загальна сума, яку потрібно повернути через рік = 1 000 + 144 = 10144грн.

Звичайно, цей приклад є умовний. На сайті кожного МФО є автоматичний калькулятор, який до моменту подачі заявки дозволяє розрахувати сумарний розмір переплати.

Завжди треба звертати увагу на розмір додаткових комісій та платежів. Бо є компанії, які пропонують за переведення грошей сплатити комісію. 

Як оформити онлайн позику

Оформлення онлайн кредиту проходить дистанційно. Для його здійснення позичальнику необхідно мати:

 • інтернет;
 • мобільний телефон;
 • електронну пошту;
 • банківську картку.

Цих елементів достатньо для того, щоб подати заявку на кредит та отримати кошти. Але треба пам’ятати:  видача мікрозайму можлива лише на власну картку. Деякі компанії навіть вимагають фото банківської картки на фоні паспорту. Якщо картка відсутня, то не треба вказувати реквізити чужої картки. В такому випадку проблему можна вирішити наступним чином:

 • відкрити віртуальну банківську картку – варіант для тих, у кого є доступ в онлайн банкінг банків. Наразі більшість фінансових установ пропонують відкрити віртуальну банківську картку онлайн;
 • надати реквізити розрахункового рахунку, який є у банку;
 • отримати кошти не на картку, а в готівковій формі в найближчому відділені організації (при умові, що такий офіс є в місті).

Як проходить оформлення позики:

 1. Заповнити анкету на офіційному сайті обраного МФО. В анкеті вказуються паспортні та контактні відомості. Також додатково потрібно надати інформацію щодо місця проживання, роботи та розміру щомісячного доходу. Важливо вказувати лише правдиві дані, щоб система не відмовила автоматично анкету. 
 2. Здійснити вхід до особистого кабінету клієнта на сайті сервісу. Вхід здійснюється за номером мобільного телефону та паролем. Після входу автоматично система надає змогу подати заявку. В ній зазначається бажана сума та строк кредиту.
 3. Отримати позитивне рішення щодо заявки. На це потрібно в середньому 10-15 хвилин. Як правило, наразі не дзвонять для додаткової перевірки клієнту. Статус заявки можна контролювати в профілі на сайті.
 4. Зареєструвати банківську картку, на які буде перераховано кошти. Не треба переживати, всі дані захищені спеціальною системою безпеки.
 5. Отримати гроші обраним способом. 

Яким вимогам потрібно відповідати

Щоб взяти гроші на тривалий термін, позичальник повинен відповідати наступним умовам:

 • досягти віку в 18 років, це мінімальна межа. В деяких організаціях мінімальний вік становить 21 рік. Максимальне обмеження – 65 років.
 • бути громадянином України та мати діючий паспорт;
 • мати постійний дохід (ця умова висувається не всіма компаніями). 

Всі МФО мають ефективні автоматичні сервіси перевірки. Коли клієнт заповнює анкету, то її перевіряє не людина, а програмне забезпечення. Саме тому не треба в заяві вказувати неправдиві відомості. При виявленні помилки чи невідповідності система автоматично відхиляє анкету.

FAQ

Чи можливо безкоштовно взяти кредит для вирішення свої фінансових проблем?

Так, багато МФО пропонують для нових клієнтів мінімальну відсоткову ставку – від 0 до 0,01% в день. Але звертайте увагу на строк дії таких пільг. Не завжди ставка діє всі 48 місяців.

Чи може людина без офіційного працевлаштування взяти онлайн позику на 48 місяців?

Звичайно може. Особливо, якщо в неї непогана кредитна історія і наразі немає великої кількості непогашених кредитів. Але відсутність роботи вплине на ту суму, яку зможе взяти позичальник при першому зверненні.