Кредит на 5 років

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 5 років. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себ

При появі потреби швидко вирішити свої фінансові труднощі, можна оформити кредит. Позиками користуються в усьому світі. Це зручно та надає можливість наразі брати те, що потрібно.

Але населення звикло, що за кредитним продуктом треба звертатися до банку. Звичайно, банки надають позику. Для цього людина повинна надати великий перелік документів, в тому числі довідку про доходи. При її відсутності або при поганій кредитній історії, в кредиті можуть відмовити. Максимум можуть надати гроші на певні потреби – купівлю телефону, техніки. Взяти кошти без надання документів про їх витрачення неможливо.

І є лише один варіант, де можливо отримати кошти на будь-які потреби при 100% гарантії – це звернутися до мікрофінансових компаній, МФО.

Як оформити онлайн позику на 60 місяців

Перевага мікрокредитування в тому, що ви отримуєте гроші в онлайн режимі. Ви маєте змогу пройти реєстрацію та отримати гроші на картку терміном на 48 місяців в будь-якому куточку України. Онлайн формат дозволяє швидко скористатися такою можливістю.

Для цього потрібні:

 • інтернет;
 • мобільний телефон;
 • електронна пошта.

Як оформити онлайн позики на картку:

 1. Вивчити умови кредитування від різних сервісів. Обрати варіант, який максимально підходить під вашу умови. Рекомендується зупинитися відразу на декількох варіантах. В такому випадку при відмові в одній компанії, буде змога звернутися до іншої організації.
 2. Перейти на офіційний сайт обраної МФО. Пройти реєстрацію. Як правило, при першому зверненні позичальник одночасно проходить реєстрацію та подає заявку на мікрозайм. Але також ці процеси можуть бути розділені. Реєстрація завершується підтвердженням вказаного номеру телефона.
 3. Здійснити вхід до особистого профілю на сайті. Є декілька варіантів, як це можна здійснити: по логіну, номеру телефона, електронній адресі. Якщо заявка не була подана, то автоматично її сформувати. Вибрати необхідну суму та строк кредитування. Отримати рішення. Статус заявки одразу можна подивитися в профілі.
 4. Зареєструвати банківську картку. Вона повинна належати позичальнику. Видача коштів на інші картки не можлива. Всі дані захищені системою безпеки. В деяких випадках потрібно зробити фото картки та паспорту. Так сервіс перевіряє позичальник та захищає людей від шахрайства.
 5. Підписати договір онлайн кредитування. Це також здійснюється в електронному форматі. Достатньо ввести комбінацію цифр, яку компанія відправить у вигляді смс-повідомлення.
 6. Отримати кошти на банківську картку або рахунок.

Подавати заявку можна 24 години на добу. Більшість компаній працює цілодобова. Але є й ті МФО, які працюють лише вдень. Тому при зверненні до такого сервісу, заявку можуть розглянути на наступний день.

Мінімальний час на оформлення – 5 хвилин. Є безліч сервісів, де анкети перевіряють в автоматичному режимі, без дзвінків та перевірок. 

Вимоги до позичальників

Щоб скористатися послугою онлайн кредитування, необхідно відповідати тим умовам, які висувають мікрофінансові організації. Перевага в тому, що вони мінімальні:

 • вік – від 18  до 60 років. Вікові обмеження умовні. Так є організацією, де готові видавати кошти лише людям від 21 року. Є МФО, які дуже активно співпрацюють з пенсіонерами до 70 років. 
 • наявність громадянства України. Скористатися можливістю можуть люди з дійсним паспортом громадянина України. Всі інші, в тому числі іноземці, не можуть подавати заявку.

На цьому вимоги закінчується. Можна побачити на сайтах деяких установ вимоги про наявність постійного доходу. Але це більш умовний критерій. Ніколи ніхто не потребує довідку про доходи або копію трудової книжки. Якщо людина працює неофіційно або в неї немає роботи, вона також може скористатися такою можливістю.

Хто може подавати анкету на отримання онлайн кредиту терміном на 48 років:

 • мами в декретній відпустці;
 • пенсіонери;
 • студенти;
 • безробітні;
 • люди с поганою кредитною історією.

Все це обумовлює факт того, що можливість отримання позитивного рішення складає 95-98%. І заявки відхиляють по іншим причинам: неправильно заповнена анкета, неправдиві відомості тощо.

Що потрібно для оформлення

Для отримання коштів потрібно всього два документа:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Додаткові документи не потрібні. Цього достатньо для проходження реєстрації та подання заявки.

Умови кредитування

Щодо умов, то звичайно кожна організація встановлює їх індивідуально. Треба обирати ті компанії, які максимально відповідають вашим потребам. Наразі більшість МФО надають позики онлайн на таких умовах:

 • Сума – від 500 грн. Є МФО, де мінімальний ліміт становить 200 грн. Максимальна сума – до 30 000 грн. Але звичайно одразу отримати такий ліміти буде складно. Перший онлайн кредит пропонують взяти до 10 000 грн.
 • Строк кредитування – від 7 днів до 60 місяців. Як правило, МФО працюють на короткострокових умовах надання позик – декілька місяців. І лише невелика кількість сервісів можуть надати кошти на 5 років.
 • Відсоткова ставка – від 0% в день. Така акція встановлюються для нових клієнтів. Тому, якщо ви активно користуєтеся послугою мікрокредитування, то обирайте той варіант, яким ви не користувалися. Є варіанти від 0,01%, 1% в день. 

Приклад як нараховується відсоткова ставка за умови, що позичальник бажає взяти 1000 грн.

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 1 000 грн. становить 1 000 * 0,01/100 = 0,1 грн.
 3. Переплата за 60 місяців або 60*30=1800 днів користування послугою = 0,1 * 1800 днів = 180 грн.
 4.  Загальна сума, яку потрібно повернути через рік = 1 000 + 180 = 10180рн.

Головне – звертайте увагу, на який термін розповсюджується пільгова ставка. Оскільки вона може бути лише на перші 7-30 днів ,а може на весь строк кредитування.

Додатково  всі кредити надаються:

 • без запоруки та забезпечення;
 • без сплати першого внеску та оформлення страховки;
 • на будь які потреби без підтвердження того, куди витрачені кошти.

Перевага в тому, що після отримання коштів є безліч варіантів, як можна сплатити заборгованість. За допомогою картки, електронного гаманця, готівкою у відділенні. Якщо немає коштів своєчасно сплачувати заборгованість, завжди можна оформити пролонгацію. Опція дозволяє продовжити термін внесення платежу.

FAQ

Може людина з поганою кредитною історією взяти онлайн позику на 5 років?

Так, така можливість є у осіб, які мають непогашені кредити чи погану кредитну історію. Головне – звертатися до тих компаній, які працюють з такими особами.

Чи можна взяти другий онлайн кредит, не сплативши перший?

Ні, в одній компанії так спроба відсутня. Потрібно сплатити борг за першим кредитом, а потім вже подавати заявку на другий. Якщо заявка подається в іншу фінансову установу, то при гарній КІ така можливість існує.

Чи є можливість отримання кредиту для пенсіонерів?

Так, пенсіонери віком до 70 років мають змогу отримати позику онлайн на банківську картку (наприклад, на ту, на яку вони отримають пенсію). Умови аналогічні, як для інших позичальників.