Кредит онлайн на 30 днів

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 30 днів. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Кредит онлайн на 30 днів

Що робити громадянам України, яким гроші потрібні швидко, а в банку їм відмовили в наданні послуги? Вихід є – це оформити онлайн кредит на 30 днів. Такі продукти мають свою переваги. І основна з них – це можливість швидко з мінімальним комплектом документів оформити позику.

Переваги онлайн кредитування

Кредити онлайн  – це спеціальна пропозиція для громадян України, які бажають просто та швидко отримати гроші на банківську картку. 

Основні переваги продукту:

 • Онлайн оформлення. Весь процес отримання коштів повністю дистанційний за допомогою мобільного телефону та інтернету. Не потрібно йти до офісу та чекати в черзі. Гроші установа перераховує на банківську картку або розрахунковий рахунок.
 • Мінімальний комплект документів. Людина повинна мати лише дійсний паспорт громадянина України та ідентифікаційний податковий номер. Довідка про доходи та інші папери, які так люблять вимагати в банку, не потрібні.
 • Доступність послуги для більшості населення. Оскільки вимоги до позичальників мінімальні, то скористатися послугою можуть практично всі. Для цього не потрібно мати офіційне працевлаштування чи високий рівень заробітної плати.
 • Вигідні умови кредитування. Відсоткова ставка нараховується щоденно. Тобто людина сплачує кошти лише за той період, який вона використовує кошти. Якщо вона бажає достроково сплатити борг, ніяких проблем немає.

Такі переваги обумовлюють великий попит серед населення України на онлайн кредити. Населенню вигідно взяти кошти на невеликий термін з мінімальними вимогами, ніж додатково сплачувати страховку та перший внесок в банку.

Де взяти онлайн кредит на місяць?

Банки не видають кредити на один місяць. Крім того, вони надають перевагу цільовому кредитуванню. Кошти видаються на конкретні потреби – купівлю телефона, техніки, освіту. Якщо гроші необхідні для вирішення своїх власних потреб, то в банку можуть відмовити.

Найкращий вихід для оформлення короткострокової позики – звернутися до мікрофінансової організації (МФО). Це фінансові установи, які мають ліцензію, реєстрацію. Вони такі ж самі компанії, як і банки. Але перелік їх послуг обмежений. Вони тільки надають невеликі кредити населенню та підприємцям. 

Головне – перед тим, як розпочати співробітництво з установою, переконайтесь у легальній роботі компанії. Вона повинна представити всі документи про свою діяльність на офіційному сайті.

Яким вимогам треба відповідати

Основна причина, чому люди звертаються до МФО,  – це доступність кредитної послуги. Наприклад, в банку складно взяти онлайн кредит на 30 днів, якщо в тебе немає офіційного працевлаштування, низький рівень заробітної плати, погана кредитна історія.

Наприклад, в банку відхиляють половину поданих заявок. В МФО позитивне рішення отримують більше 90% заявників. 

Хто може скористатися онлайн кредитом:

 • студенти;
 • мами в декреті;
 • пенсіонери;
 • люди без офіційного працевлаштування або з низької заробітною платою;
 • громадяни с погною кредитною історію.

Фактично МФО працюють зі всіма категоріями людей. Немає ніяких обмежень. Основні вимоги до позичальника наступні:

 • вік – від 18 – 21 року в залежності від конкретних умов. Максимальний вік – до 65 років. Але є компанії, які активно співпрацюють з пенсіонерами. Вони пропонують для них більш вигідні умови кредитування.
 • громадянство України. Це обов’язкова умова. Отримати гроші людям без громадянства неможливо. 
 • наявність постійного доходу.

Остання вимога більшість потенційних клієнтів відлякує. Але така умова більш формальна. Для МФО не так важливо, працюєте ви офіційно чи ні. Ніхто не потребує надання довідки про доходи. Крім того, в загальний дохід враховуються будь-які варіанти доходу: допомога батьків, дітей, друзів, платежі за оренду, підробіток тощо.

Рівень доходу та кредитна історія впливають лише на той ліміт, який компанія встановить при першому зверненні громадянина. Наприклад, людям з офіційним доходом та достойним рівнем зарплати одразу запропонують взяти 20-30 тис. грн. Для людей без офіційного працевлаштування та з поганою КІ перший раз встановлять ліміт в декілька тисяч гривень.

Документи для оформлення

Для отримання коштів потрібен:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Більшість МФО пропонують видачу коштів на картку. Тому позичальнику необхідна банківська картка. Вона повинна належати клієнту, який звертається за допомогою в компанію. Використання чужих карток заборонено.

Також для реєстраціє та подачі заявки потрібні:

 • мобільний телефон;
 • інтернет;
 • електрона пошта.

Як оформити

Процес оформлення кредиту на 30 днів повністю дистанційний. Позичальнику необхідно:

 1. Вивчити умови кредитування від різних сервісів онлайн кредитування. Обрати декілька більш вигідних варіантів.
 2. Пройти реєстрацію через офіційний сайт обраною МФО. Для цього потрібен паспорт, телефон.
 3. Подати заявку на отримання кредиту, обравши необхідну суму та строк кредитування. Отримати рішення по заявці.
 4. Підписати з МФО договір. Він підписується в електронному вигляді. Зареєструвати банківську картку, на яку будуть перераховані кошти.
 5. Отримати кошти на картку. Можливо використання іншого способу отримання коштів.

Весь процес займає 10-20 хвилин від моменту реєстрації до моменту отримання коштів.