Кредит на 5 місяців

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 5 місяців. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Якщо Вам швидко потрібні кошти та немає можливості позичити їх у друзів, то кращий варіант – звернутися до мікрофінансових організацій. Це спеціальні сервіси онлайн кредитування, які надають можливість оформити позику за лічені хвилини. Особливість в тому, що клієнту потрібен мінімальний комплект документів. А вимоги такі, що навіть не потрібна довідка про доходи.

Переваги МФО та онлайн кредитів

Не всі громадяни України готові звертатися за фінансовою допомогою до МФО. Чомусь існує думка, що такі послуги не законі, а надають її шахрайські організації. Але це міф, вже велика кількість людей переходить від банківського кредитування до мікропозик. Це зручно і доступно.

Які переваги отримує клієнт при оформленні онлайн позики на банківську картку:

 • швидкість отримання коштів. Подати заявку на займ можливо 24 години на добу. Сервіси розглядають анкети в автоматичному режимі, без додаткових перевірок. Ніхто не дзвонить близьким чи колегам. Гроші перераховують на банківську картку.
 • простота оформлення. Не потрібні додаткові забезпечення чи отримання страховки. Весь процес оформлення повністю дистанційний. Достатньо пройти реєстрацію за допомогою мобільного телефону та отримати кошти. Алгоритм зрозумілий як для студента, так і пенсіонера.
 • доступність послуги для більшості громадян України. Вимоги, які встановлює МФО, відрізняються від вимог, які встановлює банк. Саме тому можливість отримання коштів за допомогою сервісу перевищує 95%. Вимоги мінімальні, як і перелік необхідних документів.
 • онлайн формат. Вам нікуди не потрібно йти, щоб отримати кошти. Весь процес проходить через інтернет. Достатньо подати заявку та отримати кошти. Ніяких додаткових вимог.

Саме ці причини та особливості пояснюють популярність сервісів онлайн кредитування. Людині простіше звернутися за допомогою туди, де швидко можливо отримати кошти.

Що потрібно для отримання грошей

Оскільки оформлення проходить дистанційно, то позичальнику необхідно мати:

 • мобільний телефон з інтернетом;
 • електронну пошту (вказується в анкеті, рекомендується створити у разі відсутності перед подачею заявки);
 • банківську картку, яка належить заявнику.

Особливу увагу потрібно звернути на картку. До неї встановлено ряд вимог, яким вона повинна відповідати. Як правило, це іменна картка, випущена банком на території України. Якщо такого платіжного засобу немає, необхідно обрати інший варіант отримання коштів. В будь-якому випадку неможливо отримання коштів на картки, які належать іншим особам.

Щодо необхідних документів, то позичальник повинен мати:

 • дійсний паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Якщо заяву подає пенсіонер, то додатково потрібне пенсійне посвідчення. 

Все. Ніхто не вимагає від клієнта інших документів, які підтверджують рівень платоспроможності. Не потрібна довідка про доходи, трудова книжка, витяг з роботи тощо. Достатньо в анкеті вказати дані про місце роботи та наявність постійного доходу.

Хто може отримати онлайн позику

 Основна причина, чому люди все більше звертаються до МФО, – це великий відсоток позитивних рішень щодо поданих заявок. Наприклад, в банку отримати кошти зможуть лише 3 людини з 10, в МФО – це 9 людей. 

Перевага в тому, що немає значення соціальний статус, сімейний статус, рівень заробітної плати чи посада. Скористатися послугою можуть:

 • безробітні;
 • люди з поганою кредитною історією;
 • студенти;
 • мами в декретній відпустці;
 • пенсіонери.

Немає жодної людини, яка не мала змоги отримати кошти.

Яким вимогам потрібно відповідати:

 • вік – від 18 років. В деяких організаціях обмеження становить 21 рік. Максимальний вік – до 65 років. Є спеціальні пенсійні програми, де вік позичальника може досягати 70 років.
 • громадянство України. Послуга доступна лише громадянам, іноземці оформити таку послугу не мають змоги.
 • постійний дохід. При цьому не важливо, в якій формі він отримується, – заробітна плата, матеріальна підтримка родичів, пенсія, стипендія.

Інших вимог немає. Стосовно кредитної історії, звичайно вона враховується під час розгляду заявки. Але фактично вона не обмежує людину в спроможності отримати кошти. Кредитна історія впливає на розмір позики, яку може надати установа.

На яких умовах можна отримати кредит

Умови кредитування в МФО схожі. Перевага в тому, що перший онлайн кредит без відмов можна отримати безкоштовно або з мінімальною переплатою. Наприклад, під 0,01% річних.

Як розрахувати загальну суму переплати. Приклад розрахунку, враховуючи строк  – 150 днів: 

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 10 000 грн. становить 10 000 * 0,01/100 = 1 грн.
 3. Переплата за 150 днів користування послугою = 1 * 150 днів = 150 грн. 
 4. Загальна сума, яку потрібно повернути через 150 днів = 10 000 + 150 = 10150 грн.

Переплата в 150 грн. – це дуже вигідний варіант отримання позики. В банку лише страховка вартує більше.

Ліміт встановлюється індивідуально. Чим краща КІ та вищій рівень доходу, тим більший ліміт. Максимальний – до 30 000 грн. Але при першому зверненні можуть надати невелику кількість грошей. 

Оформлення онлайн позики

Процес отримання кредиту – дистанційний. На нього потрібно 15-20 хвилин з реєстрацією. Головне – подача заявки та передача особистих даних повинні здійснюватися через офіційні сайти компаній.

Як оформити кредит на картку терміном на 150 днів:

 1. Заповнити анкету на офіційному сайті обраного МФО. Для цього потрібен паспорт. Ретельно перевіряйте дані перед відправкою. Не треба вказувати неправдиві дані або залишати пусті поля. 
 2. Отримати доступ до особистого кабінету позичальника. Вхід здійснюється за номером мобільного телефону та паролем. Подати заявку, вказавши суму та строк кредитування.
 3. Отримати рішення щодо заявки. В разі позитивного рішення підписати договір кредитування. Це здійснюється в електронному вигляді. 
 4. Зареєструвати банківську картку, на які буде перераховано кошти. Не треба переживати, всі дані захищені спеціальною системою безпеки.
 5. Отримати онлайн кредит на картку чи розрахунковий рахунок. Середня тривалість зарахування коштів – до 15 хвилин в будь-який час. 

Якщо у людини виникають питання, він може одразу задати їх в чаті з оператором на сайті. Також працюють телефони гарячої лінії.

FAQ

Чи можливе отримання кредиту без наявності власної картки?

Так, отримати гроші можна на банківський рахунок ,відкритий у будь-якій установі банку. Також є компанії, які мають відділені у великих містах. Тоді гроші можна отримати в офісі.

Як швидко розглядається заявка. Чи може МФО затримати видачу кредиту?

Більшість МФО працюють в автоматичному режимі. Тому анкети розглядаються швидко. Але при завантаженні системі можлива затримка. Також враховуйте час роботи компаній. Не всі організації працюють цілодобово.

Що робити, коли немає коштів погасити борг перед МФО?

Кращий варіант – оформити пролонгацію. Головне- подати заявку на неї потрібно до того часу, коли настане гранична дата сплата.