Кредит на 7 днів

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 7 днів. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

Якщо Вам не вистачає коштів, то ви можете швидко їх взяти за допомогою онлайн позики. Звичайно, можна звернутися до банка, яким довіряє більшість громадян України. Але треба пам’ятати, що такі установи вимагають від клієнтів відповідність багатьом умовам. До того ж, додатково необхідно надати великий перелік документів, що не завжди доступно для осіб без офіційного працевлаштування.

Кращий варіант – звернутися до спеціалізованих установ, мікрофінансових організацій – МФО. Вони видають онлайн кредити населенню без довідки про доходи та з поганою кредитною історією.

Переваги онлайн позик на картку на 1 тиждень

Якщо необхідна невелика сума коштів до зарплати для вирішення своїх фінансових потреб, то зверніться до МФО. Вони пропонують вигідні умови кредитування, встановлюють мінімальні умови та можливість пролонгувати строк погашення.

Які переваги отримує клієнт МФО, якщо він забажає оформити онлайн позику на картку:

 • перший кредит можливо отримати під 0%, без додаткових переплат. Компанії для нових клієнтів, які не користувалися послугами сервісів онлайн кредитування, пропонують безкоштовні кредитні послуги;
 • для отримання грошей необхідно мати банківську картку та паспорт громадянина України. Ніхто не вимагає довідок про доходи та інші документи, що підтверджують офіційне працевлаштування;
 • доступність послуг за рахунок встановлення мінімальних вимог для позичальника. Скористатися послугою можуть усі громадяни, хто досяг 18 років;
 • оперативність отримання грошей. Для оформлення кредитної послуги достатньо 10-20 хвилин, враховуючи час на подання заявки, проходження реєстрації та отримання грошового переказу на банківську картку;
 • простота дій. Скористатися можливістю може кожен. Спеціальних знань не потрібно. Достатньо мати свій комп’ютер або мобільний телефон. Головне – мати інтернет та власну банківську картку. 

Загальна кількість переваг пояснює, чому більшість населення переходить з банківського кредитування на оформлення онлайн позику. Сервіси працюють 24 години на добу, тому подати заявку можна в будь-який час. Немає ніяких обмежень. Додатково це гарний спосіб покращити свою кредитну історію.

Умови кредитування

Кожна компанія встановлює свої умови. Тому потрібно обирати той сервіс, який максимально підходить під потреби позичальника. Наприклад, можливо обрати МФО, де пропонують:

 • безвідсотковий кредит;
 • позику без довідки про доходи;
 • онлайн займ для людей з поганою кредитною історією.

На яких умовах можливо оформити онлайн позику:

 • строк кредитування – від 7 днів і більше. Крім того, безліч сервісів пропонує для людей пролонгацію. В бідь-який час, якщо у вас немає коштів для внесення платежу, ви можете оформити пролонгацію. Просто подовжити строк користування кредитом.
 • сума – від 500 грн. до 30 000 грн. Максимальний ліміт залежить від багатьох факторів – рівня доходу позичальника, кредитної історії, чи є клієнт постійним чи ні, тощо.
 • відсоткова ставка – від 0,01% в день.

Щодо відсоткової ставки, то тут є певна особливість, про яку потрібно знати. МФО нараховують ставку щоденно. Якщо вказано 1-2%, то це за 1 день користування послугою. Щорічна відсоткова ставка позначається APR, вона вказується на офіційному сайті мілким шрифтом. 

Як розрахувати загальну суму переплати. Приклад розрахунку: 

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 10 000 грн. становить 10 000 * 0,01/100 = 1 грн.
 3. Переплата за 7 днів користування послугою = 1 * 7 днів = 7 грн.
 4.  Загальна сума, яку потрібно повернути через 7 днів = 10 000 + 7 = 10007 грн.

Перевага в тому, що кошти надаються без додаткових запорук, сплати перших внесків, страхування тощо. Більшість анкет перевіряється швидко, в автоматичному режимі. Отримати онлайн позику можливо без будь-яких відмов та дзвінків, в тому числі родичів. 

Хто може отримати онлайн кредит на 7 днів

МФО встановлюють мінімальний перелік вимог. Саме тому, можливість отримати необхідну суму грошей складає більше 95%. 9 заявок з 10 обов’язково отримують позитивне рішення. І немає значення, який рівень доходу чи кредитної історії є у позичальника. 

Яким вимогам потрібно відповідати:

 • вік – від 18 років. Є невелика кількість організацій, які кредитують населення від 21 року. На це потрібно звернути увагу. Максимальний вік – до 65 -70 років. Але пенсіонери мають змогу без проблем оформити кредит.
 • наявність громадянства України. Люди без громадянства чи іноземці, на жаль, не мають змоги отримати онлайн позику на вигідних умовах.
 • постійне місце проживання. Немає значення, в якому регіоні прописка. Головне, щоб людина мала реєстрацію. Правда, така особливість важлива для тих позичальників, хто бажає отримати кошти не на картку, а у відділені МФО.
 • постійний дохід. Не потрібна довідка про доходи. Достатньо в анкеті вказати найменування закладу, де ви працюєте, та рівень доходу. Не обов’язково він повинен бути офіційним. Також враховуються всі додаткові джерела надходження коштів.

Важливо розуміти, що отримати онлайн кредит на 7 днів на картку можуть як студенти, так і пенсіонери. Немає обмежень за соціальним статусом та рівнем доходу.

Як оформити онлайн позику

Оформлення онлайн кредиту необхідно розпочинати з реєстрації. Для цього знадобиться:

 • мобільний телефон з дійсним номером;
 • електронна пошта;
 • документи – паспорт та ідентифікаційний код.

Оскільки позика надається в онлайн форматі, то для отримання грошей додатково потрібна банківська картка. Видача коштів можлива тільки на власну картку. Отримати кредит на чужу картку, яка не належить позичальнику, неможливо. Це вимога діючого законодавства. Якщо картки немає, то обирайте МФО, які видають позику на розрахунковий рахунок.

Реєстрація та подача заявки проходить через сайт. Достатньо заповнити анкету, вказавши бажані параметри кредиту. На все потрібно до 20 хвилин.

 

 

 

FAQ

Можливо взяти позику з поганою КІ?

Так, отримання онлайн кредиту строком на 7 днів й більше можливо для громадян України з поганою КІ. Але рекомендується першу заявку подавати на невелику суму кредиту. 

Чи доступне онлайн кредитування для пенсіонерів?

Так, є МФО, які дуже активно працюють з пенсіонерами віком до 65-70 років. Перевага такої категорії позичальників в наявності постійного доходу.

Що робити при відмові в наданні кредиту?

Можливість отримати відмову складає всього 3-5%. Якщо ж заявку не прийняли, то необхідно перевірити її на можливі помилки. рекомендується в анкеті вказувати лише правдиві дані про працевлаштування та рівень доходу. Можливо подати заявку другий раз з меншим розміром кредиту.