Кредит на 21 день

Якщо швидко потрібні гроші, то людина може звернутися за допомогою в МФО чи Банк. Кращий вихід із ситуації – взяти кредит на 21 день. Подивіться наші пропозиції, і виберіть кращий варіант для себе.

В банках дуже часто відмовляють в отриманні кредитів. Причин безліч – від низького рівня доходу клієнта до поганою кредитної історії. Додатково потрібно надати довідку про доходи, придбати поліс страхування. Фактично, лише 3 людини з 10 зможуть оформити позику.

Вихід із складної ситуації є. Це звернення до спеціалізованих організацій, які можуть надати необхідну суму коштів громадян з низьким рівнем доходу чи поганою КІ. Називаються такі сервіси МФО.

Переваги онлайн позик на 3 тижні

МФО – це офіційно працюючи на території України організації, які працюють в сегменті мікрокредитування. Це значить, що людина може отримати кошти на невеликий термін в розмірі до 30 000 грн.

Чому сервіси онлайн кредитування користуються популярністю серед населення:

 • оперативність надання коштів. Від моменту реєстрації та подачі заявки на сайті до отримання коштів проходить 150-20 хвилин. Всі кредити перераховуються на банківську картку. Не потрібно очікувати декілька днів, поки розглянуть заявку та підтверджують видачу позики.
 • доступність для більшості населення. Вимоги для позичальників мінімальні. Тому подати заявку на отримання грошей терміном на 21 день може кожен громадянин України. Можливість отримання позитивного рішення для звичайної людини складає 95-98%.
 • вигідність умов. Більшість МФО пропонує перший онлайн займ на картку безкоштовно або з відсотковою ставкою в 0,01%. Це значить, що навіть за три тижні людина платить мінімальну переплату. Крім того, позичальник завжди може достроково сплатити борг.

Головна умова – звертатися потрібно до тих компаній, які мають всі дозвільні документи на роботу. Вони мають реєстрацію, працюють легально та відкрито.

Основний міф щодо онлайн кредитування – це не офіційна робота та безліч проблем. Але проблеми можуть з’явитися тільки у тому випадку, коли позичальник не платить борг та не скористався можливістю змінити строк погашення. В інших випадках при розумному вибору – все доступно та просто.

Як отримати онлайн позику

Процес оформлення кредиту повністю дистанційний. На нього потрібно виділити 10-20 хвилин. Більшість МФО працюють цілодобово, тому не важливо в який час подавати заявку. Сервіси працюють в автоматичному режимі, тому видача коштів проводиться без додаткових перевірок та дзвінків родичам. Достатньо заповнити анкету, вказати банківську картку та отримати кошти.

Алгоритм отримання позики на картку терміном на 21 день:

 1. Вивчити всі умови, які є на ринку. Треба звернути увагу на ті організації, які пропонують 0,01% відсоткову ставку. Так можна взяти першу позику майже безкоштовно. Переплата буде мінімальною.
 2. Заповнити анкету та пройти реєстрацію. Позичальник повинен отримати доступ до особистого кабінету клієнта. Для цього він ретельно без помилок заповнює анкету, підтверджує вказаний номер телефона за допомогою телефона. Після цього здійснюю вхід до свого профілю на сайті.
 3. Подати заявку на кредит з фіксованими параметрами. Клієнт вказує, яку суму він бажає отримати та на який термін. Отримати рішення щодо поданої заявки. Як правило на вказаний телефон приходить смс-повідомлення. Також статус заявки завжди доступний в кабінеті.
 4. Верифікувати банківську картку. Онлайн кредити надаються на банківську картку. Вона повинна належати позичальнику. Видача коштів на чужі картки неможлива на основі чинного законодавства. Якщо картка відсутня, то треба вказувати номер рахунку.
 5. Отримати кошти на вказану картку. Для цього між МФО та позичальником підписується договір кредитування, де фіксуються всі умови.

Весь процес займає 10-15 хвилин. Особливу увагу треба звернути на анкету та заявку, яку заповнює позичальник. Треба вказувати лише правдиві відомості. Не треба залишати пусті поля, показувати неправдиву інформацію. незважаючи на те, що сервіси не перевіряють клієнта за допомогою дзвінка, вони мають доступ до безлічі інформаційних баз. І якщо буде виявлено невідповідність, то звичайно анкету автоматично буде відхиленою.

Умови надання позики

МФО працюють за іншим алгоритмом, ніж банки. Тому вам не потрібно:

 • забезпечення;
 • запорука;
 • страхування;
 • перший внесок.

Достатньо мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Щодо умов, то вони в більшості компаній схожі. Тому обирайте ті, де пропонують акційні умови. Наприклад, 0,01% за кожен день розрахунку. Тоді навіть за 21 день користування послугою переплата буде мінімальна.

Приклад розрахунку:

 1. Ставка за 1 день користування послугою на перший кредит становить 0,01% в день (APR = 0,01*365 = 3,65% за рік).
 2. Переплата за 1 день користування кредитом в сумі 10 000 грн. становить 10 000 * 0,01/100 = 1 грн.
 3. Переплата за 21 день користування послугою = 1 * 21 = 21 грн.
 4. Загальна сума, яку потрібно повернути через 21 день = 10 000 + 21 = 10021 грн.

Таким чином лише за 21 грн. можливо отримати вигідний кредит з можливістю дострокового погашення на 10 000 грн. На сумі в 1000 грн. переплата взагалі становитиме 2,1 грн.

Щодо сум, то вони відрізняються від банків. Сервіси надають можливість отримати невелику кількість – до 30 000 грн. Максимальний ліміти одразу не доступний для громадян з поганою КІ та низьким доходом. 

Строк кредитування становить 21 день та більше. 

Вимоги до позичальників

Скористатися послугою онлайн позики може кожний. Мінімальні вимоги  -це те, що пояснює популярність мікрофінансових організацій. Яким вимогам повинні відповідати позичальники:

 • громадянство України;
 • вік – від 18 років;
 • постійний дохід.

Послуга не доступна для людей без громадянства. У клієнта повинен бути дійсний паспорт громадянина України. Також не можуть отримати кошти іноземці.

Щодо віку, то максимальний вік позичальника становить 65 років. Але невелика кількість компаній, які співпрацюють з пенсіонерами до 70 років. Вони повинні надати пенсійне посвідчення.

Вимога щодо наявного доходу  – умовна. Вона є не у всіх компаній. І перевага в тому, що скористатися послугою можуть люди без офіційного працевлаштування або з низькою заробітною платою. Надавати довідку про доходи не потрібно. І це основна перевага.

FAQ

Чи можливо отримати онлайн позику більше, ніж на 21 день?

Так, 21 день – це умовна позначка. Є кредити на строк до 30 днів. Крім того, позичальник завжди має змогу оформити додатково пролонгацію. Якщо немає коштів погасити борг через 21 день, можна його сплатити через більш довгий період.

Людина без офіційного працевлаштування може отримати онлайн кредит?

Так, такий позичальник може отримати необхідну суму коштів при першому зверненні. Особливість в тому, що перший кредит надається на невелику суму. Потім ліміт збільшується автоматично після погашення першого займу.

Чи впливає кредитна історія на можливість отримання позитивного рішення щодо поданої заявки?

Звичайно, КІ враховується при розгляді онлайн заявки. Але МФО надають позитивне рішення в будь-якому випадку. КІ впливає фактично на суму кредиту, але не на саме рішення сервісу.