cool credit logo

Кредит в Cool Credit

Перший займ до 5000 грн під 1.95% в день

Повторний займ до 20000 грн під 3% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 500 грн до 20000 грн (Перший займ до 5000 грн)
Термін: від 7 до 30 днів
Відсоткова ставка: 1.95...3 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 65 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяМожливе оформлення процедури пролонгації. Якщо виникли труднощі з оплатою по кредиту, клієнт має можливість продовжити кредит на строк від 5 до 30 днів, заплативши нарахований відсоток на поточний період. Кількість пролонгацій необмежена.
Дострокове погашенняПозичальник може погасити кредит достроково, сплативши отримані кошти та нарахований відсоток за термін користування кредитними коштами. При частковому погашенні відсотки перерахуються на залишок суми. Компанія не знімає додаткові комісії за часткове чи дострокове погашення.
ШтрафиПри попрушенні умов виплати компанія може подати до суду чи звернутись до третіх осіб.

Про компанію Cool Credit

Офіційний сайтcoolcredit.ua
Телефон гарячої лінії0 800 600 515
Електронна пошта info@coolcredit.ua
Юридична адреса03150, м. Київ, Печерський район, вул. Ділова, будинок 6

Як повернути кредит?

 • В касі будь-якого українського банку
 • В терміналах самообслуговування
 • В особистому кабінеті на офіційному Кул Кредит
 • Через інтернет-банкінг

Переваги та особливості

 • Цілодобові послуги. Клієнт може отримати кредит у будь-який день навіть вночі.
 • Інтуїтивне оформлення. Клієнт швидко заповнює анкету і одразу отримує гроші на карту.
 • Доступна пролонгація на термін до 30 днів. Кількість пролонгацій необмежена.
 • Лише 5% відмов. Компанія відмовляє лише через помилки в анкеті, які можна виправити.
 • Жодних додаткових документів. Не потрібна довідка про доходи, застава чи поручитель.
 • Захист інформації. Особисті дані кожного клієнта застраховані від викрадення чи передачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зміст

Кредит в Cool Credit

Cool Credit (ТОВ “Кул Кредит”) — компанія, яка надає послуги кредитування онлайн на карту. Процедура відбувається швидко, весь процес не займає більш як 25 хвилин. З них позичальник витрачає 10 хвилин на заповнення заявки, 5 хвилин на верифікацію карти і 10 хвилин очікує підтвердження. Гроші надходять на карту одразу після підписання договору.

Компанія надає свої послуги законно, включена до Державного Реєстру фінансових установ і діє на підставі таких документів:

Свідоцтво про реєстрацію. Серія та номер свідоцтва: ФК №В0000121 від 30.12.2020 р.

Ліцензія (Розпорядження Нацкомфінпослуг №21/2279-пк від 30.12.2020 р.).

Вимоги до позичальника Cool Credit

Компанія не вимагає від позичальника ідеальної кредитної історії чи додаткових довідок. Позику може оформити будь-який дієздатний громадянин України — від студента до пенсіонера. Клієнт повинен надати такі документи і дані:

 • Паспорт громадянина України з пропискою
 • ІПН
 • Картку будь-якого українського банку з декількома гривнями на ній
 • Мобільний телефон
 • Електронну пошту

Умови кредитування в Cool Credit

Компанія пропонує такі умови кредитування:

 • Сума кредиту – від 500 до 20 000 грн
 • Перший кредит надається на суму до 5 000 грн
 • Відсоткова ставка – 1,95% на день при першому зверненні і 3% при наступних
 • Термін кредитування може складати від 7 до 30 днів

Кредит надається без третіх осіб та додаткових вкладів. Не потрібна застава чи поручитель. Працевлаштування клієнта також може бути як офіційним, так і неофіційним.

Оформлення кредиту в Cool Credit

cool credit швидкі кредити

Вся процедура оформлення кредиту повністю проходить в режимі онлайн. Клієнт повинен пройти декілька етапів перед тим, як гроші опиняться у нього на карті. Покрокова інструкція:

 1. Перейдіть на сайт компанії. На цій сторінці є кнопка “Отримати кредит”. При її натисканні вас перекине на офіційний сайт компанії, де ви зможете розпочати процес оформлення.
 2. Скористайтесь онлайн-калькулятором. На сайті Кул Кредит на початку оформлення кредиту можна вибрати лише суму кредитування. Термін дадуть вибрати вже при заповненні заявки.
 3. Зареєструйтесь на сайті. Введіть логін (email), номер телефону та вигадайте надійний пароль. В паролі повинні міститись великі та маленькі латинські літери та цифри. Реєстрація надасть вам доступ до особистого кабінету Cool Credit. В ньому ви зможете проводити операції по активному кредиту, виплачувати заборгованості та оформлювати пролонгацію.
 4. Заповніть анкету-заявку на отримання грошей. Чесно заповніть всі поля в анкеті. Не намагайтесь приховувати інформацію від кредиторів (наприклад, змовчувати про активні борги чи називатись ім’ям іншої людини). Перевірте паспортні дані на відсутність помилок перед відправкою.
 5. Верифікуйте карту. Введіть дані карти. З неї буде стягнуто невелику випадкову суму (до 2 грн). В спеціальне поле треба ввести цю суму. Таким чином ви зможете проводити операції з карткою в особистому кабінеті. Якщо необхідно, прикріпіть скани своїх документів.
 6. Чекайте відповіді за кредитом. Рішення виноситься автоматичними алгоритмами та передається співробітникам лише в сумнівних ситуаціях. В середньому, рішення по заявці надходить за 5-10 хвилин.  Якщо рішення негативне, перевірте анкету ще раз та відправте нову заявку наступного дня. Якщо ж воно позитивне, на ваш номер телефону надійде СМС-повідомлення з кодом-паролем для підписання договору.
 7. Підпишіть договір. Уважно прочитайте всі умови угоди. Якщо вас все влаштовує, в спеціальне поле введіть код із СМС. Цей код прирівнюється електронному підпису. Після підписання гроші одразу ж будуть відправлені на верифіковану карту.

Процедура повторного кредитування займатиме набагато менше часу. Для оформлення позики вам треба буде перейти на сайт, увійти в особистий кабінет, обрати суму та термін кредитування і просто подати заявку. Дані анкети зберігаються автоматично. Якщо у вас змінились паспортні дані чи карта, не забудьте оновити інформацію в особистому кабінеті перед оформленням позики.

Відгуки про Cool Credit

Компанія користується великою популярністю серед Українців. Головний плюс сервісу полягає у наданні кредитів громадянам з довгими простроченнями, боргами та зіпсованою кредитною історією.

Хоча початкова сума кредитування невелика, позичальник може її збільшити до 20 000 грн і використовувати для рефінансування невеликих мікрозаймів.

Істотний мінус Cool Credit — відсоткова ставка. При першому зверненні компанія пропонує кредит під 1,95% що прирівнюється до непільгових умов більшості МФО. Звичайна ставка по кредиту взагалі сягає 3% на день. Проте, при наявності великої кількості боргів такий підхід можна вважати логічним.

Запитання та відповіді

Які документи потрібні для отримання позики в Cool Credit?

Для оформлення кредиту достатньо мати лише український паспорт та ІПН.

Чи можна отримати кредит в Cool Credit, якщо в інших МФО відмовляють?

Так, у позичальника більше шансів отримати кредит в Кул Кредит. Компанія пропонує менший відсоток відмов, ніж більшість МФО. Завдяки цьому шанси отримати кредит з прострочками, зіпсованою кредитною історією чи активними кредитами зростають.

Яка максимальна сума позики в Cool Credit?

Клієнт може отримати кредит на суму від 500 до 20 000 грн, але при першому зверненні сума обмежена - 5 000 грн.

Чи потрібно вказувати цільове призначення кредиту в Cool Credit?

Клієнт не зобов'язаний це робити. Кредит надається на споживчі цілі, тому клієнт може використовувати кошти на будь-що, наприклад, на покупку харчових продуктів, побутових приладів, ремонту, відпочинку тощо.

Схожі пропозиції