Dinero (МФО) - кредит онлайн на картку в Україні

Кредит в Dinero

Перший займ до 15000 грн під 1.6% в день

Повторний займ до 23000 грн під 1.6% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 300 грн до 20000 грн (Перший займ до 15000 грн)
Термін: від 7 до 30 днів
Відсоткова ставка: ...1.6 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , , ,
Максимальний вік 60 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
Пролонгація
Дострокове погашення
Штрафи

Про компанію Dinero

Офіційний сайт
Телефон гарячої лінії
Юридична адреса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Швидкі кредити від Dinero

МФО «Dinero» спеціалізується на наданні позик фізичним особам готівкою або безготівковим способом. Умови надання позики від дінеро кредит прості: компанія чітко прописує максимальні термін і суму, а також процентну ставку, яку потрібно сплатити в день за користування грошима.

Подати заявку на позику можна на сайті організації або по дзвінку на гарячу лінію. Погашення боргу можливо через платіжні термінали, безготівковим розрахунком або здійснивши дінеро вхід в особистому кабінеті на сайті.

Всі найважливіші умови позики ви можете подивитися на нашому порталі Finance Credit: розмір ставки, суму, термін, а також інформацію про те, як отримати займ і погасити заборгованість.

Крім того, ми зібрали для вас дані про компанію: її офіційний сайт, телефон гарячої лінії, актуальний на сьогодні режим роботи. На інтернет-сайті МФО «Dinero» позичальник знайде для себе багато корисних сервісів, таких як особистий кабінет або калькулятор позики. Також на сайті можна ознайомитися з відгуками інших клієнтів організації.

Пам’ятайте, що експрес-позики – відмінний спосіб швидко вирішити невеликі фінансові проблеми!

У всіх може виникнути ситуація, коли потрібно терміново зробити велику покупку, провести свято, відпочити всією сім’єю, а до зарплати ще далеко. Кредит Дінеро

 – хороший спосіб швидко покращити матеріальне становище.

Надійність компанії

МФО «Dinero» – на даний момент одна з провідних МФО в Україні. Дінеро позика має купу переваг та доступна тим людям, котрі не можуть отримати кредит у банку. Ви не повинні мати ідеальну кредитну історію та приносити довідки про доходи, а для отримання кредиту в Дінеро вам не доведеться чекати декілька днів, тому що всі операції проводяться за лічені хвилини. Крім того, якщо ви вчасно виплатите свій кредит, то наступний зможете отримати на ще більш вигідних умовах.

Список умов для отримання Дінеро позики:

 • сума від 300 до 23000 гривень (при першому займі – 15000 грн);
 • кредит виплачується протягом 7, 14 або 30 днів;
 • відсоткова ставка від 0% при першому кредиті та вигідні умови для подальших займів.

Плюси і мінуси позики в Dinero

Клієнти відзначають простоту співпраці з мікрофінансовою організацією, Дінеро відгуки здебільшого хороші. Серед переваг слід виділити:

 • можливість отримати позикові кошти без поручителів і застави;
 • простоту пролонгації договору;
 • велику кількість знижок, акцій;
 • високий відсоток схвалених заявок;
 • лояльні вимоги до позичальників.

Серед недоліків користувачі відзначають лише те, що немає можливості отримати гроші в борг в офісі компанії.

Вимоги до позичальника

На відміну від банків, цей сервіс не вимагає збору цілого пакету документів. Умови для отримання позики лояльні. Вимоги, що пред’являються МФО Dinero до потенційних клієнтів, наступні:

 • вік від 18 до років;
 • наявність паспорта з українським громадянством;
 • особистий мобільний телефон та електронна пошта;
 • карта будь-якого українського банку.

Обов’язкове проживання або робота в регіоні звернення за мікропозикою. Це основні критерії для всіх позичальників. Для індивідуальних підприємців може знадобитися свідоцтво про реєстрацію організації, для пенсіонерів – відповідне посвідчення.

Відмова у видачі швидкої позики Дінеро може статися в разі надання недостовірних даних або якщо є непогашений борг в інших МФО.

Процес оформлення займає приблизно 20 хвилин при першому зверненні в Dinero, при наступному зверненні заявка розглядається протягом п’яти хвилин. Можна оформити заявку по телефону або на сайті. 

Як оформити кредит в дінеро?

Щоб в Дінеро взяти кредит, потрібно зайти на офіційний сайт, можна зробити це в один клік з нашого сайту. Відразу при вході на офіційну сторінку компанії Ви побачите онлайн-калькулятор, а далі дійте так:

 • ознайомтесь з онлайн-калькулятором;
 • відведеному полі введіть бажану для отримання суму кредиту або позики;
 • знайдіть рядок, де потрібно обрати період, на який Ви хочете взяти гроші;
 • натисніть на кнопку “подати заявку”.

Дінеро Dinero швидкі кредити онлайн

Натискаючи запропоновану кнопку, ви погоджуєтеся з подальшими діями. А далі система автоматично вас переведе на сторінку, на якій є можливість вносити правки в суму і період, а також особисті дані. Щоб Dinero займ вважався оформленим згідно із законом і всіма правилами, клієнт повинен вказати в відведених полях особисту інформацію – це ім’я, прізвище, по батькові, ідентифікаційний код, а ще контактні дані. У контактах потрібно вказати активний номер телефону та адресу електронної пошти.

Якщо Ви користуєтеся послугами МФО вперше, то вам буде потрібно ввести в окреме поле надійний пароль – далі він буде використовуватись, щоб провести dinero вхід

у вкладку «Мій особистий кабінет». Коли всі поля заповнені, можна натиснути кнопку «Далі». Власне це все, що потрібно для успішного оформлення кредиту онлайн на карту від Dinero.

Зауважимо, що треба підтвердити свої особисті дані. Підтвердження карти проходить таким чином – ви вводите номер, CVV та термін її дії. Після підтвердження з карти знімуть невелику суму грошей, яку швидко повернуть. Це потрібно для того, щоб впевнитись, що карта не заблокована і з нею можна проводити фінансові операції.

Для підтвердження особистості вам треба буде зробити чітку фотографію з паспортом, де добре видно ваше обличчя. МФО повинна впевнитись, що це справді ваш документ. Радимо вам зробити фото якомога якісніше, щоб не довелось переробляти його, адже без цієї операції вам не зможуть надати кредит.

Після підтвердження всіх документів ви повинні підтвердити Дінеро реєстрацію. На ваш номер телефону надійде СМС-повідомлення з кодом, який треба буде ввести у спеціальне поле на сайті. На вашу пошту та телефон надійде інформація про підтвердження кредиту. Все, що вам залишиться зробити – повторно увійти до особистого кабінету та вивести гроші на закріплену карту. 

Дінеро Dinero гаряча лінія

Якщо у вас з’являться якісь питання, ви можете зайти у Дінеро контакти та зателефонувати на номер гарячої лінії.

Що робити, якщо відмовляють у займі?

Якщо вам не надають кредит, треба виявити причину. Їх може бути декілька:

 • Ви неправильно надали інформацію про себе. Ви могли помилитись у будь-якому полі. Саме тому варто перевіряти анкету ще раз перед відправленням заявки. 
 • У вас є відкритий або прострочений кредит у іншій МФО. При таких умовах компанія не може надати вам кредит, адже не впевнена, що ви його виплатите. Єдиний спосіб отримати позику у такому разі – погасити борг хоча б частково.

Умови пролонгації у Дінеро та штрафи

Пролонгація потрібна для того, щоб людина, яка зараз не може виплатити борг, могла подовжити термін та законно та не боятись за те, що у неї будуть неприємності. Пролонгацію можна оформити на термін від одного тижня до місяця. Ось відсоткові ставки Дінеро при оформленні пролонгації:

 • один тиждень – 11,4 %;
 • два тижні – 14,0 %;
 • місяць – 37,0 %.

Якщо позичальник не виплатить потрібну суму за відведений термін, він буде змушений виплатити штраф. Пеня за прострочення складає 1,5 % від загальної суми кредиту на день. Звісно, штраф дуже сильно псує кредитну історію, тож краще заздалегідь подумати про наслідки несплати та оформити пролонгацію. 

Програми лояльності Дінеро

Кожен хоче оформити кредит більш вигідно, саме тому МФО готують спеціальні умови для своїх позичальників. Акція Дінеро полягає у тому, що ви можете запросити друга по своєму реферальному посиланню та отримати 300 гривень додатковим бонусом до наступного кредиту, якщо він теж оформить позику. Розповсюдити посилання можна будь-яким зручним для вас методом – через соціальні мережі, на пошту або відправити в СМС-повідомленні. Кількість бонусів необмежена. Таким чином ви можете отримати безкоштовні гроші.

Також іноді з’являється можливість отримати Dinero промокод. Компанія регулярно присилає їх своїм клієнтам і дарує більш вигідні умови на наступний займ.

Відгуки про Dinero

Клієнти притримуються цілком позитивної думки про компанію. Дінеро відгуки підтверджують чесність організації, прозорі умови обслуговування і привітливість співробітників. Також клієнти задоволені швидкістю обробки заявок на кредит. Згідно статистики, кількість підтверджених заявок на позику перевищує 90% від усіх поданих, що без сумніву додає впевненості людям.

 

Запитання та відповіді

Як дізнатись статус заявки по кредиту Dinero?

Після повного завершення реєстрації та заповнення анкети ви можете перейти у свій особистий кабінет. Там буде написано, що заявка чекає ухвалення. Якщо ж ви перервали заповнення анкети, то вас автоматично кине на той крок, на якому ви зупинились. У такому разі дозаповніть заявку та підтвердіть, щоб почався процес її розгляду.

Чи можу я оформити кредит Дінеро на вихідних?

Сервіси компанії працюють 24/7, що дозволяє вам звертатись по кредит у зручний для вас час. Компанія не прив'язана до роботи офісів, тому всі заявки обробляються дуже швидко.

Коли я зможу подати наступну заявку на позику в Дінеро?

Після виплати ви можете одразу ж взяти новий кредит. Якщо попередню позику не було схвалено, краще подати заявку через 30 днів. Уважно заповнюйте документи, щоб мінімізувати шанс відхилення позики.

Як підтвердити позику Dinero?

Перед тим, як ввести код підтвердження в кінці заповнення анкети, ви можете ретельно вивчити договір. Ви даєте згоду на надання послуги після введення коду, а копія договору надходить вам на електронну пошту.

Схожі пропозиції