kumo кумо лого

Кредит в KUMO

Перший займ до 10000 грн під 1.5% в день

Повторний займ до 10000 грн під 2.5% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 2000 грн до 10000 грн (Перший займ до 10000 грн)
Термін: від 5 до 30 днів
Відсоткова ставка: 1.5...2.5 %
Швидкість видачі: 15 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік, , ,
Максимальний вік 75 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПозичальник може підключити пролонгацію на термін, не перевищуючий термін кредитування, сплативши нараховані відсотки.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиЗ першого дня прострочення нараховується відсоток, в два рази більший за відсоткову ставку. Наприклад, кщо кредит брався під відсоткову ставку 1,5%, то в штрафні дні він підійметься до 3%.

Про компанію KUMO

Офіційний сайтkumo.com.ua
Телефон гарячої лінії044 223 13 82
Електронна пошта info@kumo.com.ua
Юридична адреса01033, м.Київ, вул. Володимирська, 82г.

Як повернути кредит?

 • В онлайн-режимі. Досить увійти в платіжну систему або інтернет-банкінг, ввести реквізити компанії і перерахувати кошти.
 • Через термінал самообслуговування. Знайти термінал, внести реквізити компанії в певному рядку і оплатити кредит готівкою.
 • В особистому кабінеті. Увійти в особистий кабінет, до нього вже буде прив'язана банківська карта, досить буде оплатити позичку.

Переваги та особливості

 • Оперативність в ухваленні рішення і розгляду заявки.
 • Мінімальна кількість документів.
 • Наявність пролонгації кредиту.
 • Можливість дострокового розрахунку і часткового повернення коштів.
 • ФК не вимагає підтвердження доходу.
 • Можливість оформити кредит пенсіонеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

KUMO – мікрофінансова організація, що займається кредитами онлайн на карту для громадян України.. Компанія  не цікавиться цільовим призначенням позики, тому гроші можна отримати на будь-які потреби.

Зміст

Вимоги до позичальника Kumo

Отримати гроші в KUMO можна з 21 до 75 років, маючи паспорт громадянина України, код платника податків та відкритий особистий рахунок в банку. Компанія нставиться до користувачів лояльно, тому гроші можна взяти в позику студентам, жінкам в декреті, пенсіонерам. Також треба мати мобільний телефон та електронну пошту, куди надійде копія договору після оформлення кредиту в Кумо.

Умови кредитування Кумо

Клієнт може отримати від 2000 до 10 000 гривень на карту на будь-які цілі за 15 хвилин. Період кредитування користувач може вибирати самостійно від 5 до 30 днів. Відсоткова ставка залежить від терміну та суми позики (від 1,25% до 2,5% на день), наприклад при оформленні кредиту на суму в 1 000 гривень і на період в 7 днів, людині потрібно буде заплатити 1 139 гривень, 30 копійок за користування позикою.

Оформити кредит KUMO

kumo кумо швидкі кредити

Заявка подається за кілька кліків, а інтерфейс робить користування сервісом приємним та зрозумілим. Щоб подати заявку, потрібно:

 1. Визначіть розмір і тривалість кредитування, задавши відповідні критерії на онлайн калькуляторі. Якщо вас влаштовує фінальна сума виплати та відсоткова ставка, натискайте на кнопку “Отримати кредит.
 2. Авторизуйтесь або створіть аккаунт. Для початку зареєструйте свій особистий кабінет. Вхід в особистий кабінет KUMO допоможе спостерігати за статусом кредиту, виплачувати борг та оформлювати пролонгацію.
 3. Заповніть заявку, достовірно відповівши на всі наявні питання. Не варто брехати або вигадувати інформацію. Ретельно перевірте заявку на відсутність помилок. Навіть невелика недостовірність може стати причиною відмови. Також доведеться завантажити фото паспорту. 
 4. Підтвердіть банківську карту шляхом верифікації. Цей етап важливий, так як компанія зможе ідентифікувати особу клієнта і переконатися в тому, що шахраї не намагаються оформити кредит на чуже ім’я;
 5. Надішліть заявку та отримати гроші.

Для кредитування буде потрібно лише паспорт, ІПН, діюча банківська карта. Заявку потрібно заповнювати уважно, будь-яка помилка може призвести до відмови.

Ліцензії та свідоцтва компанії KUMO

Компанія зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 31.08.2018 р Внесена до Державного реєстру фінансових установ (Розпорядження Нацкомфінпослуг від 11.12.2018 р .. № 2165). З документами Кумо, як і з правовою інформацією, можна ознайомитися на сайті в будь-який час.

Умови пролонгації Кумо

У разі, якщо ви не можете вчасно виплатити весь кредит ви можете його продовжити. Для цього необхідно:

 1. Увійти в особистий кабінет.
 2. Ввести бажаний термін продовження кредиту.
 3. Погодитись з умовами договору.
 4. Сплатити  відсоток по вашому кредиту.

Відгуки про KUMO

Користувачі задоволені якістю сервісу Кумо. Врни відмічають зручний сайт та особистий кабінет, ввічливий персонал і зручні прозорі умови кредитування. Із недоліків виділяють лише невеликий термін кредитування – 30 днів.

Користувачі сервісу намагаються ставитись до своїх кредитних зобов’язань відповідально, тому що штрафи в КУМО суворі. Якщо клієнт розуміє, що не встигне виплатити кредит, краще оформити пролонгацію.

Контакти Кумо

Якщо клієнт хоче задати питання щодо кредиту, він може зателефонувати на гарячу лінію. Телефон гарячої лінії KUMO – 044 223 13 82. Юридична адреса – 01033, м.Київ, вул. Володимирська, 82г.

Запитання та відповіді

Яка максимальна сума позики в KUMO?

максимальна сума, доступна для отримання в KUMO - 10000 грн.

Які документи потрібні для отримання позики в KUMO?

Для отримання займу в KUMO потрібен мінімум документів - лише паспорт та ІПН.

Чи потрібно в KUMO надавати довідку про доходи?

Ні, довідку про доходи в KUMO надавати не потрібно. В компанії ставляться лояльно до своїх клієнтів.

Хто може отримати кредит в KUMO?

Отримати позику в KUMO може громадянин України, старший за 21 рік.

Схожі пропозиції