creditup кредитап лого

Кредит в CreditUP

Перший займ до 3500 грн під 1.9% в день

Повторний займ до 8000 грн під 1.9% в день

☆ Рейтинг: 1/100 (Перейти до відгуків)

Умови кредитування

Сума кредитування: від 1000 грн до 8000 грн (Перший займ до 3500 грн)
Термін: від 3 до 14 днів
Відсоткова ставка: 1.9...1.9 %
Швидкість видачі: 10 хвилин
Тип кредиту, , , , , , , , , , , ,
Мета кредиту, , , , ,
Форма видачі
Графік прийому заявок
Мінімальний вік,
Максимальний вік 65 років
Необхідні документі
Тип працевлаштування, , , , , , , , ,
ПролонгаціяПозичальник може підключити пролонгацію на термін, не перевищуючий термін кредитування, сплативши нараховані відсотки.
Дострокове погашенняПри достроковому погашенні виплачується тіло кредиту та відсотки, нараховані за дні користування позикою.
ШтрафиВ разі невиконання клієнтом зобов'язань перед фінансовою компанією і порушення термінів оплати кредиту відсоткова ставка буде збільшена до 3,8% за кожен день прострочення.

Про компанію CreditUP

Офіційний сайтcreditup.com.ua
Телефон гарячої лінії0800603561
Електронна пошта office@creditup.com.ua
Юридична адреса03061, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, буд. 48

Як повернути кредит?

 • Оплатити в особистому кабінеті на сайті компанії. Цей спосіб найшвидший, простий і менш витратний. В цьому випадку списання проводиться з банківської карти, а оплатити заборгованість можна в будь-який час.
 • Оплатити в банку. Для цього потрібно взяти паспорт і звернутися в будь-яке відділення банку, надавши касирові реквізити і почекати 3 дні, так як саме стільки кошти будуть зараховуватися на рахунок компанії.
 • Оплатити за допомогою City24 і EasyPay. Тут потрібно скористатися терміналами самообслуговування. Клієнт повинен вибрати розділ «Банки» та знайти назву компанії, далі ввести всі необхідні дані і зробити платіж.

Переваги та особливості

 • Рішення видається протягом 8 секунд.
 • Клієнт може обійтися без застави та поручителя.
 • Отримати швидкі гроші можна без мети кредитування.
 • Клієнту не потрібно підтверджувати дохід.
 • Для оформлення кредиту не треба відвідувати відділення.
 • Компанія має всі необхідні документи для ведення законної діяльності на території України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CreditUP (КредитАп) – мікрофінансова організація, яка видає невеликі кредиити онлайн на карту дистанційно. Компанія відрізняється від банку тим, що видає кредити онлайн цілодобово, без урахування святкових і вихідних днів. Рішення приймаються автоматично, протягом 8 секунд, а значить, клієнту не доведеться витрачати час на очікування. Ще однією важливою особливістю можна вважати і те, що в CreditUP можна отримати кредит без довідки про доходи, застави або поручителя. 

CreditUp – не тільки кредитний сервіс, а й передова IT-компанія, що має фінансову ліцензію. Сервіс зручний і простий. Тут дбають про клієнтів, тому проводять акції і регулярно роблять вигідні бонусні програми.

Зміст

Умови кредитування в CreditUP

Якщо клієнт звернеться в КредітАп, він може розраховувати на такі умови:

 • можна отримати до 8 000 грн .;
 • розмір першого кредиту не перевищує 3 500 грн., так як компанія повинна розуміти, що клієнт зможе повернути дану суму;
 • клієнт може скористатися промокодом і отримати знижку;
 • отримати мікрозайм можна терміном до 14 днів;

Існує достатня кількість кредитних пропозицій і програм, тому кожен зможе не тільки задовільнити свої потреби, а й підібрати підходящі умови. 72% заявок отримують схвалення.

В основному, розмір середньої процентної ставки для новачків, які звертаються вперше за кредитом, становить 1,9% в день. Для тих, хто й надалі планує використовувати сервіс для кредитування, передбачена спеціальна бонусна програма (1 бонус = 1 грн.). Бонуси розроблені для того, щоб клієнт міг заощадити і отримати кредит через інтернет під більш низький відсоток.

Вимоги до позичальника CreditUP

CreditUP має не так багато вимог до клієнтів і на відміну від банків не запитує довідки з місця роботи. Так, клієнт повинен відповідати наступним критеріям для того, щоб його кандидатура була схвалена:

 • мати громадянство України;
 • бути правоздатним і дієздатним;
 • бути у віці від 18 до 65 років;
 • постійно проживати на території України і мати діючу реєстрацію і прописку;
 • бути власником діючої банківської карти;
 • мати паспорт та ІПН;
 • володіти номером телефона та електронною поштою.

Важливо надавати лише свої дані, не намагаючись оформити мікрокредит на чуже ім’я.

 

Отримати кредит в CreditUP

creditup кредитап швидкі кредити

Щоб оформити позику онлайн вперше в CreditUP, клієнту достатньо просто перейти на сайт, використовувати калькулятор для того, щоб визначити найбільш зручну суму і кількість днів, на яке планується оформлення кредиту. Під беігунками буде розташована інформація про підсумкову суму повернення і якщо вона підійде клієнту, він зможе продовжити оформлення позики. Крім розміру переплати, клієнту буде надано інформацію щодо бонусів. Постійні клієнти також можуть отримати відомості щодо балансу аккаунта. На цьому етапі потрібно ввести промокод, якщо звичайно, він є у клієнта. Для продовження оформлення займу клієнту потрібно зробити наступне:

 1. Якщо сума до повернення влаштовує позичальника, він повинен клікнути на «Отримати».
 2. Сайт перенаправить клієнта в реєстраційне поле, де потрібно буде пройти швидку реєстрацію. Тут потрібно вказати номер телефону, електронну адресу та вивчити умови обробки персональних даних. Далі клієнт повинен клікнути на «зареєструватися». Реєстрація дає можливість здійсняти вхід в особистий кабінет CreditUp. В особистому кабінеті можна оформити пролонгацію або заплатити борг.
 3. Після того як клієнт натисне «зареєструватися», він отримає повідомлення, в якому буде міститися спеціальний код. Його треба ввести у спливаюче вікно.
 4. Далі клієнтові потрібно буде заповнити детальну анкету, що складається з різних питань. Так, клієнт повинен буде вказати свої ПІБ, дату народження, паспортні дані, ІПН, адресу проживання і прописки та рівень доходу. Цей етап важливий і вимагає певної уваги, так як помилки тут неприпустимі. Крім введення даних, клієнтові потрібно буде зробити фотографію поруч з паспортом, щоб підтвердити і ідентифікувати особу
 5. Потім, потрібно заповнити банківську анкету. Тут потрібно ввести дані карти, на яку планується переказ коштів.
 6. Останній крок – підтвердити ознайомлення з кредитною угодою і дочекатися рішення. Якщо клієнт заповнив анкету правильно, то шанс на підтвердження дуже великий.

Відгуки про CreditUp

Credit Up має хорошу репутацію серед користувачів МФО. Найістотніша перевага компанії CreditUp перед конкурентами – розвинута система бонусів. Компанія попронує промокоди, які дозволяють економити 50% на наступній позиці, а також зручну систему лояльності для постійних клієнтів. Також сервіс пропонує зручний особистий кабінет, пролонгацію кредиту і можливість достроково закрити борг. За детальною інформацією можна звернутись за телефоном гарячої лінії CreditUp – 0 (800) 60-35-61.

Запитання та відповіді

Чи потрібно в CreditUP надавати довідку про доходи?

Компанія CreditUP не вимагає від позичальника надавати довідку про доходи. Кредитору важливий не прибуток клієнта, а його вчасні внески.

Які документи потрібні для отримання позики в CreditUP?

Для отримання позики в CreditUP треба надати паспорт громадянина України та ІПН.

Яка максимальна сума позики в CreditUP?

Максимальний кредитний ліміт в компанії CreditUP - 8000 грн.

Хто може отримати кредит в CreditUP?

Кредит в CreditUP може отримати громадянин України, який досяг повнолітнього віку.

Схожі пропозиції